Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Kezd az agyamra...

Mit tehetnék? Kezd az agyamra menni.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy a hugom már nagyon kezd az agyamra menni. Ö 19 éves, és még mindig nem "nőtt fel". Sajnos mivel megszűnt a munkahelyem kis időre haza kellett költöznöm, de itthon úgy beszél velem mint egy utolsó kutyával. Ha itt van a barátja akkor meg végképp. Szüleim természetesen az ő pártját fogják, de néha anyámnak is elege van belőle de mégis az ő pártját fogja. Ha valami olyan témáról beszélgetünk ami neki nem tetszik akkor vagy besértődik, és bezárkózik a szobájába, vagy iszonyatosan elkezd veszekedni. Ha én próbálok vele beszélni többnyire 2 szó után azonnal veszekedik velem és lekezelően beszél. Nem tudom mit tehetnék vele. A barátja meg éjjel nappal itt van, nagyon ritkán megy haza, hajnali 3-4 óráig zajolnak. Szüleim meg pont hogy éjszaka dolgoznak, így nincsenek itthon olyankor. Az hogy engem meg zavar az nem nagyon érdekli őt.Anyám meg csak annyit mondd hogy miért zavar engem hogy ő jól érzik magukat. De reggel 11-kor képes kijönni veszekedni hogy halkabban beszélgessek anyámmal mert ő aludna. Dolgozni nem dolgozott még soha, hacsak az nem számít munkának hogy itthon lenyírta a füvet pénzért.

Nem tudom mit tehetnék, alig várom hogy legyen munkám és vissza tudjak költözni az albérletbe.

Kicsit hosszúra sikerült a kérdés, bocs.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



F/22.



2013. jún. 1. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szard le. Nehogy már 22 éves férfiember létedre a 19éves hugicád sértegetései legyenek a legnagyobb problémád:D visszaszólsz neki és kész. vagy ha a kapcsolatotokat akarod megváltoztatni, beszélgess vele. de szerintem itt nem fogod megtalálni annak a csodaszernek a nevét, amit ha beleöntesz a reggeli kakaójába, átváltozik kedves kishugivá.

19L

2013. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy semmit sem tehetsz. Nagyon nagyon hasonló a helyzet nálam is, én is 22 éves vagyok egy 19 éves hugival, de én csak látogatóba járok haza. Ott is körülbelül így működnek a dolgok, hugi pasija állandó vendég és ő sem nőtt még fel... Csak annyit tudok mondani, hogy várj. Megértem, hogy zavar de még véletlenül se süllyedj le a szintjére. Én a hugom esetében mindig arra gondolok, hogy kap egy pofont az élettől, akkor majd megtanulja, ahogy megtanultam én, és ahogy megtanulták a szüleink is, hogy hogyan zajlik az élet. Maradj te a felelősségtudó és a biztos támasz a szüleid számára.
2013. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!