Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a terveitek a mai napra?

Mik a terveitek a mai napra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 07:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Felhívom az alsós tanító nénim (88 éves) pedagógusnap alkalmából. Főzök. Tanulok. Kötök. Kimegyek a temetöbe. A sorrend változhat.
2013. jún. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Meglátogatom apukámékat.
2013. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha megsult a sutim, eszek belőle egy jo nagy szeletet, mielőtt a többiek felébrednek. :D ez biztos, a tobbi majd kialakul
2013. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
ma van a szulinapom :) bar most tavol vagyok a csaladomtol de majd bepotoljuk az unneplest...zenet hallgatok, filmezek, baratokkal talalkozom
2013. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Felkeltem, most kávézom.

Reggelit készítek, és tízórait a vőlegényemnek, mert hagyom tovább aludni, 1 óra múlva indul munkába.. az ebédje már készen, csak elcsomagolom.

kigondolom mit egyek én ebédre, mert nekem nem maradt..

Elmosogatok, felporszívózok, porttörlök, felmosok, a fürdőt is ki kellene takarítani...eközben főztem valamit,eszem, elindulok a kutyához, aki nem velünk lakik, az 1,5 óra...hazérek, tornázom kicsit, lefürdők, és megnézek 1 részt a sorozatomból, ekkor már lassan hazaér a párom, ha jó idő lesz lemegyek elé a buszhoz, 2 sörrel, kiülünk parkba, beszélgetünk míg megisszuk

2013. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%
Megnézem a MotoGP futamait.
2013. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
megyek dolgozni, mert az elmúlt 2 napban voltam szabadnapos, úgyhogy most a vasárnap az enyém :)
2013. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
kapálok meg ha nem esik kaszálni kellesz...
2013. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Boldog szülinapot 4.válaszoló! :))

Remélem mindenkinek csodás napja lesz:)

2013. jún. 2. 07:56
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Lángost sütök, a tészta már megvan, lehet kimegyek a régiségvásárra aztán tanulok este meg vissza a koliba
2013. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!