Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany komoly kapcsolatod volt?

Hany komoly kapcsolatod volt?

Figyelt kérdés

Hany komoly kapcsolatotok volt ,hany ferfivel novel eletel egyutt?Meddig tartott a kapcsolat?

Arrol beszelgettunk ha minden komoly kapcsolat egy hazassag lett volna akkor sokan sokszor hazasodtak volna.



2013. jún. 2. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettő. Az egyik másfél évig, a másik most ötödik éve.
2013. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettő. Az első 5 évig, a második most tart kb 2,5 éve.
2013. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A férjem előtt 1 pasival éltem együtt, valamivel több, mint 2 évig tartott az a kapcsolat. A leendő férjemmel 26 évesen ismerkedtem meg, 32 voltam, amikor házasodtunk, azóta is együtt élünk, 39 éves vagyok.

Persze, előttük is voltak barátaim, volt, ami több évig tartott, de nem éltünk együtt, nem is terveztünk házasságot, azok amolyam tini/diákszerelmek voltak inkább.

2013. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Három. Az első komolyabb másfél évig tartott, a második négy évig, ebből kb egyet együtt laktunk, a jelenlegivel három éve (és négy napja) vagyunk együtt. December óta jegyesek vagyunk, januárban összeköltöztünk, jövő nyáron összeházasodunk. :)
2013. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2 évig tartó, később egy 3,5 évig tartó, a mostani párommal pedig több mint 1 éve vagyunk együtt, és nemrég költöztünk össze. Az előző kapcsolataim komolyak voltak, ám mégsem annyira mint a mostani párommal, vele ténylegesen tervezünk és cselekszünk, nem csak álmodozunk róla és felszínesen beszélgetünk. Hosszútávra tervezünk, remélem mellette öregszem meg. :) (Egyébként az exeimmel is jól megvoltam annak idején, de mindegyiknél éreztem, hogy nem ők lesznek azok akikkel én összeköltözöm és leélem az életem...nem úgy mint most. ;) )
2013. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2


1,5 év nem éltünk együtt


5. Éve tart, szervezzük az esküvőt...úgyhvremélem több nem lesz...( 3 éve élünk együtt)


Volt előtte hosszabb (6 hó)kapcsolatom is de komolynak ennek ellenére sem mondanám...

2013. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

eslo 5 ev 3 egyutt elve

masodik 10 ev eletars

harmadik 2 ev kapcsolat nem laktunk egyutt

negyedik (nr 1 ujra )hazassag 5 eve

2013. jún. 2. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:

*1.5 évig, ő volt az első olyan értelemben - csak ezért veszem a komolyak közé...

*2.5 évig, terveztünk majd X év múlva összeházasodni, de nem találtam benne meg azt, amitől boldog lettem volna...

*Az Igazi,2.5 éve tart, 2 éve együtt élünk és 3 hónap múlva esküszünk.


24N

2013. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A Férjem előtt kettő, az egyik 6 és fél évig tartott, a másik 4 és fél évig.
2013. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Első szerelmemmel egy évig jártunk, nem éltünk együtt

2. Első férjemmel 7 évig voltunk együtt

3. Válás után volt két 1 éves kapcsolatom, nem éltünk együtt.

4. Mostani férjemmel 13 éve vagyunk együtt.

2013. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!