Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ment tönkre komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment tönkre komoly, hosszú távú kapcsolatod/házasságod? (megcsaláson kívül)

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!!!
2011. dec. 28. 11:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan indokok érdekelnek ahol a két fél saját maga miatt(nem harmadik fél miatt) döntött úgy hogy különválik párjától....
2011. dec. 28. 11:13
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Jellemzően azért történnek ilyenek, mert nincs türelmük egymáshoz, nem tudnak kommunikálni rendesen (én 12 éve élek a párommal, és nem tervezem a válást)
2011. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amandaroza válasza:

18 év után váltam el. Azért ,mert a férjem munkamániás volt és alig volt itthon.Amikor meg rá vettem,hogy ne menjen dolgozni,,mondjuk vasárnap akkor meg egész nap csak aludt a fáradságtól.

Én azt mondtam neki,hogy ha ez nem hagyja abba elhagyom.folytatta!! el is váltunk. Most 10 éve külön vagyunk újra férjhez mentem,,,Bezzeg most nem dolgozik,sőt sz@rik bele.

Na erről ennyit.Ja van 2 fiam tőle 23 éves és 27 év..

2011. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%
én mosat készülök válni mert sajnos csak az elején volt normális most már csak az előző családja foglalkoztatja(előző házasságból származó gyerekek,unoka)és a mi gyerekünket jól le*arja...ő idecsődíti az idegesítő rossz gyerekeit amikor csak akarja de nem jöhet el hozzám még az anyám se ha ő úgy dönt:S:S
2011. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az exem nem tudott elszakadni a munkától(pedig olyan van neki ami ha kijön a melóhelyről akkor másnapig semmi nincs),sosem foglalkozott velem,mindig csak nyavalygott,sosem csináltunk semmit,csak punnyadtunk a tv előtt,hiába kértem hogy bármit csak mozduljunk ki.

1 éven át próbálkoztam,aztán kitettem,4 évig voltunk együtt

2011. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert nem szórtam két kézzel a pénzt, hanem gyüjtöttem, mert vannak terveim az életben.

Félreértés ne essék, nem voltam sz@rrágó, csak nem halmoztam el a páromat drágábbnál drágább ajándékokkal ja és igen, "ciki" volt az autóm is.

2011. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rossz szexuális élet, melyen nem lehetett javítani.
2011. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mi 32 év után válunk.

miért ?

hasonlatos az egyik hozzászólóval pedig nem tartottam magam szarrágónak , gyűjtöttem , sok mindenről lemondtam így lett házunk, kocsink még megnéztem mi hol az olcsóbb aztán munkanélküli lettem és nem volt mit elhordania .

2011. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én ma este hoztam meg a döntést, hogy 22 év után elválnak útjaink... végtelenül elszomorít, hogy mennyi energiám ment bele a házasságunkba, amiből ő sokat merített, de nekem nem sok jutott a jóból. van 2 felnőtt gyerekünk, én szerettem volna még többet is, ő mindig csak halogatta, a kényelme és ego-ja miatt, 2 x elvetéltem az utolsó 2 évben. neki minden vágya beteljesedett ebben a kapcsolatban, tőlem megtagadta amit szerettem volna. Mindezek mellett folyamatosan lenézett, alázott nyilvánosság előtt, ha az akaratomat akartam érvényesíteni egyszerűen hisztérikának nevezett, ezt bonyolult és mesterségesen nyújtott veszekedésekkel bizonyította be a környezetünknek, a végletekig ki tudott borítani és folytonosan azt ismételgette, hogy ő nem is csinált nekem semmi rosszat... ma bejelentettem neki, erre tudomásul vette és elment lefeküdni aludni. remélem 40 évesen még marad kis időm arra, hogy boldog lehessek, akár egyedül is. új kapcsolat nem kell, a gyerekvárásról végkép le kell mondanom :(
2011. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!