Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha komoly kapcsolatod lenne, de megcsalnának és kiderülne, hogy meg is fertőztek komoly nemi betegségekkel?

Figyelt kérdés

Ez most elméleti kérdés, de eltöprengtem rajta, hogy vajon mégis, hogy érezném magam, ha nem elég, hogy megcsalnak, de még rosszabb esetben ki is rónak rám egy halálos ítéletet vele. Én lehet túl agresszív vagyok ilyen kérdésben, de tuti, hogy lennének gyilkos indulataim, vagy bármilyen ötletem, hogy komoly kárt tegyek benne, hogy tönkretegyem az életét.

Ti mit gondoltok erről?

(amúgy lány vagyok)


2012. jún. 26. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is kinézem magamból, hogy addig ütném, amíg él...
2012. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm.... levágnám a kilógó részeit??? :)
2012. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..kikelnék magamból,ez az egy biztos.
2012. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 okoska31 ***** válasza:
valószínű kinyírnám.
2012. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 okoska31 ***** válasza:
belegondolva - mégsem. miért fosszam meg a szenvedés lehetőségétől? hiszen ha megfertőzött, akkor ő is fertőzött.
2012. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Akkor egy valasz amit le lehet pontozni!

Ha van egy parom, s az megcsal arrol en is tehetek. Nem vagyok eleg vonzo, nem vagyok jo az agyban stb. Miert mindig a masik a hibas???

A masik meg, egy komoly kapcsolatba, nem hiszem el, hogy nem jottok ra, h megcsal a masik. Lehet csak en vagyok jo emberismero, de barmit mondott, gondolt a parom felszavakbol , gesztusokbol is kitalaltam, ha szineszkedtek, fel perc alatt lebuktattam oket.

Kerdezo te meg tipikus NO vagy. Mivel visz az teged elorebb ha tonkre teszed az eletet?? Kb 3 perc elegtetel. A sajat eleteden mar ugysem tudsz valtoztani...

2012. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

NEm vagyok elég jó, hagyjon el és keressen jobbat, de ne a megcsalás legyen már a megoldás!!!!! Senki nem tart senknek fegyvert a fejéhez és kötelezi a másik felet hogy vele legyen!!!

De arról csak egy fél tehet hogy ha már félremegy, nem vigyáz, és én abba belehalok.

Tuti kinyírnám, és sajnos magamat is, amint érzem hogy eluralkodik rajtam a betegség. Inkább önkezemtől, mint szenvedve....

2012. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért 6. én most nem a sértett önbecsülésről beszélek, hanem emberéletekről. Vagy te ha megtudod, hogy a párod megcsalt, (minden emberismerő tévedhet, de akár még te magad is rájöhetsz a megcsalásra, a lényegen nem változtat) és mindennek a tetejébe még HIV pozitív is leszel tőle, akkor te hátradőlnél, hogy jajj hát kisszívem, én megértem, végül is ez nem csak a te hibád, biztos szar voltam az ágyban, meg lusta, nem törődtem veled, úgyhogy ez teljesen jó döntés volt a részedről.

???? vagy mi basszus?

Egyébként meg, szerintem - HIV ide vagy oda - akkor is egy szánalmasan gyenge kifogás ez a "a barátom/barátnőm szar, nem akar jobb lenni/változtatni, az ő hibája, úgyhogy megcsalom". Mert egyetértek veled, ilyen lehet, szerintem a szövegemben egy percig nem vitattam.

De nem igaz, hogy nincs annyi tökösség akkor egy férfiban vagy nőben, hogy facetoface kiálljon és megmondja, hogy ez nekem többé így nem jó, elegem van, viszlát. Aztán gondolkozhat magában a kirakott fél, hogy vajon mit rontott el, vagy rájön vagy nem és lehet kefélni akárkivel nyugodtan.

De az szerintem meg aztán mindennek a netovábbja, hogyha a saját sunyiságodból kifolyólag, egy kényelmesebb félrelépős verziót választasz, és emiatt nemcsak a sajátod, hanem az Ő életét is tönkreteszed. Mert ehhez szerintem senkinek nincs joga, akkor sem ha az illető olyan sz.r az ágyban. És pláne nem az ő hibája.

És az emberölés lenne a 3 perces revans (amivel még szívességet is teszel, mert megkíméled a szenvedős haláltól), én biztos, hogy ha, akkor hosszú távon tenném tönkre. Lelkiismeret furdalás nélkül.

2012. jún. 26. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
miért kell olyasmikkel terhelned magad, ami meg se történt??? én ezt nem értem........ :S
2012. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszolóval részben egyetértek...


Mivel a megcsalásnak mindig van valamilyen oka, van olyan stabil a kapcsolatom, hogy meg tudnánk beszélni...


Amit nem tudnék megbocsájtani: az, hogy nem volt rám tekintettel, nem védekezett megfelelően, és emiatt engem sodort veszélybe.

2012. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!