Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem magam nőnek a párom...

Nem érzem magam nőnek a párom mellett? (lent)

Figyelt kérdés
...mert keménynek kell lennem, különben ő összeomlik. Kisfiúként viselkedik, bújik, kéri, hogy simogassam, vakargassam a hátát, bebújik a pokróca alá és úgy alszik... Önállótlan, semmit nem képes egyedül elintézni, ezáltal cselédnek érzem magam.Nem kapott szeretetet az anyjától, de én képtelen vagyok így élni, hogy nem a nőt, hanem az anyát látja bennem tudat alatt... (tudom, a fiúk az anyjukhoz hasonló nőt keresnek, és szeretik, ha gondoskodnak róluk, de ez már túlzás). Fizikai tüneteim is vannak, (nőiséggel kapcsolatos) hogy ez így nem jó, ez így nincs rendben, hogy nekem nincs időnként egy erős férfi támaszom, őt viszont állandóan pátyolgatni kell... A kapcsolatunk elején nem így volt, akkor eljátszotta a férfit, de mára visszavedlett kisfiúvá teljes mértékben...
2013. jún. 4. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a voltférjemröl beszélsz? :D

Szóval én hozzá is mentem, ahogy írod, az elején még nagyon nagyon sokáig úgy tünt, hogy férfi, de egyre jobban éppült ez le. aztán bele untam és elváltam.

2013. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy menjen el pszichológushoz. Segítene rajta a rendszeres terápia, idővel sokat tudna javítani a helyzeten! Csak körültekintően kell szakembert választani, mert sok a kókler, a sok negatív tapasztalat /nem ért semmit/ emiatt van.
2013. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már javasoltam neki a pszichológust nemcsak emiatt, hanem az állandó szorongásai, és hisztijei miatt is. Nagyon negatív hozzáállású ember... :( Elutasította , azt mondta, ,,ő nem bolond, neki semmi szüksége pszichológusra, és ő nem is depressziós"...
2013. jún. 4. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom, egy év után szakítottam vele. Azóta megnősült, megcsalták és elvált, élettársa lett, aki pár év után kidobta, most egyedül él évek óta. Sajnálom, de vagy az élet megtanítja az ilyen embereket a változásra, vagy nem. Ha ez probléma neked, és ő nem akar változtatni, akkor állj tovább, amíg még fiatal vagy és amíg nincs gyerek.
2013. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!