Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes egy három...

Szerintetek érdemes egy három gyerekes pasival kezdeni? Lenne ebből tartós kapcsolat? Én 24 Ő 41.

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 20:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
És te lennél a negyedik gyerek?
2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
53%
Ha feleség nincs,és szereted a gyerekeket,akkor lehetséges !
2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha téged nem zavar, hogy minden második hétvégén+iskolai szünetekben nála(tok) vannak a gyerkőcök, illetve anyagilag neked kell jobban húzni a szekeret, mert az ő fél fizetése megy a gyerektartásra, akkor miért ne lehetne komoly kapcsolat? Csak rajtad, a te hozzáállásodon múlik.
2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem.Csak a problémák lesznek.A gyerekek nem szeretnek,a volt feleség nem szimpatizál veled...
2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Már megint ez a morbid korkülönbség. Értsétek már meg, hogy az idősebb pasiknak csak kapuzárási pánikjuk van!
2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%
Sokan kezdenek, az én volt férjemmel is kezdett egy nő és ugye neki is három gyereke van tőlem. Azóta nem látogatja gyerekeit, de közöset várják. A pasik hamar dobják a gyerekeket egy nő kedvéért.
2013. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%
Igaz, hogy a körülményeket nem igazán ismerem, de! női szemmel: Nekem nagyon fájna, ha a férjem 3 gyerek mellett megcsalna, olyan pedig nem lenne, hogy egy családos férfival kezdjek, SOHA! Szóval szerintem tudod a választ!
2013. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%
Inkább valami ifjú csődört akarnék, akinek az első kölyke tőlem lesz. Legalábbis ekkora korkülönbség esetében. Félnék, hogy a fia fel akarna szedni, vagy ilyesmi... Höhö.
2013. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

A fia kilenc éves hogy akarna már összejönni velem???

Amúgy ő már négy éve elvált és esze ágában sincs lemondani a gyerekeiről.

2013. jún. 4. 20:56
 10/41 anonim ***** válasza:
77%
Hogyne lenne erdemes osszejonni vele! Ha el akarod pazarolni magad es a draga eveid egy ven muksora akivel ugy sincs jovoje a kapcsolatodnak, akkor tokeletes
2013. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!