Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig érdemes együttélni, ha nincs különösen nagy probléma (pl. alkoholprobléma, erőszak), de mégis valahogy "megfáradt" a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Próbálunk javítani a helyzeten, de időnként visszazuhanunk a "kell ez nekünk?" állapotba. Diákszerelem volt, mindketten elsők voltunk a másiknak, minden célunk megegyezett, értékrendünk is azonos volt. Mindenünk megvan: gyerekek, lakás, munkahely. Két éve túléltünk egy érzelmi megcsalásos sztorit, ahol fizikailag nem történt semmi, csak én haltam bele egy kicsit :-(

Szeretem őt, ő is engem, de valahogy nem megy.....


2012. febr. 20. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni visszahozni a tüzet. Van, amikor sikerül! Ha nem, akkor nem érdemes folytatni.
2012. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem őt, ő is engem, de valahogy nem megy.....


Ilyen nincs. Te magad is leírtad, szeretitek egymást. Akkor tenni kell érte, fel kell éleszteni a kapcsolatot, hisz nincs veszve minden. Csak nehéz belefogni. Vigyetek egy kis színt a mindennapokba. Kedveskedjetek egymásnak, bókoljatok csak úgy. Járjatok el kettesben szórakozni, vagy akár egy kávéra üljetek be valahova, vagy szebb időben csak sétáljatok. De ezt akár a gyerekekkel is. Mellesleg a szexuális életeteket is dobd fel. 1-1 szexi fehérnemű, gyertyák stb. Légy kreatív és fantáziadús. Ha valóban szeretitek egymást, akkor nem kell magad megerőltetni.

2012. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szeretitek egymást, csak unatkoztok, legyen céljaitok és akkor nem gondoltok ilyenekre!
2012. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell fantáziadúsnak lenni, ugyanis a dolog két részről működik, tegyen valamit a párod is.

Neked kell tudnod, mitől vált unalmassá, mi nem adhatunk igazi tanácsot.

Mellesleg szerintem legyél büszke arra, hogy ti nem kicsapongó életet éltetek, és sok mindet elértetek EGYÜTT.

A megcsalásért pedig bocsáss meg végre. Nem több, mint egy természetes emberi megnyilvánulás: az ember úgy lett tervezve, hogy képes legyen több emberhez is vonzódni. Igen becsülendő, hogy ennek ellenére ÚJRA TÉGED VÁLASZTOTT.

2012. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azt tudni kell, h nem vagyok a megalkuvás híve, ahogy észre vettem, én már akkor kimondom, h semmi esélye a dolognak, amikor a többiek még javában wellness hétvégéről és szexi meglepetés-fehérneműkről beszélnek itt a gyík-on. de az, amit te leírsz, az a "minden kapcsolatban vannak mélypontok, tenni kell, hogy a párok visszataláljanak egymáshoz" tipikus esete. nincs baj köztetek, szeretitek is egymást, csak egy kissé belefásultatok a hétköznapokba. gondoljátok végig, beszéljétek meg, h ebben a helyzetben vagytok és tudatosan figyeljetek oda egymásra. csináljatok olyan programokat, amiket rég vagy soha nem csináltatok, de mindig szerettetek volna! ne adjátok fel, mert meg fogjátok bánni, h nem küzdöttetek érte. és ha mégis szétmentek és találtok mást, az új kapcsolatért is ugyanúgy meg kell majd küzdeni egy ponton...
2012. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a kapcsolat menthetetlen, ahol a felek közömbösek.

A többi, ha ilyen-olyan érzelmeket megmozgat az jövőképes lehet.

2012. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha szeretitek egymást akkor megoldjátok. :) Térjetek vissza az alapokhoz, milyen volt amikor megismerkedtetek, randizzatok (gyerekek nélkül), beszélgessetek a vágyaitokról, csináljatok olyat, amit eddig nem vagy nagyon régen tettetek.
2012. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem új célokat kell kitűzni. Újítani kell az élet sok területén.
2012. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Aranyosak vagytok :-)
2012. febr. 20. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem köt össze gyerek vagy laksá-rész vagy vagyon, akkor könnyű szét menni és új életet kezdeni azzal, akivel remélhetőleg jobb lesz a kapcsi. a megfáradt kapcsit folytatni, az csak időpocsékolás és felesleges tevékenység.
2013. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!