Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki egész életében...

Van olyan, aki egész életében ugyanazt az embert szereti?

Figyelt kérdés
Konkrétan: hat éve már hogy megismertem azt a férfit és szerelmes vagyok belé. Ő már akkor lezárta a dolgot és maradt a feleségével. Én is a férjemmel. De szeretem őt, hat éve töretlenül, első pillanattól fogva. Férjemmel jól megvagyunk de soha nem tudnám ezt érezni iránta. Lehet, hogy soha nem fogom már elfelejteni Őt? Van olyan itt, aki tudja, hogy más az Igazi, de attól függetlenül a mostani párjával él? Hogyan csinálja? Boldog?
2013. jún. 4. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Már ne is haragudj, de egyrészt amit te érzel, azok plátói érzések és nem szerelem. Másrészt nem szép dolog, hogy emellett a férjedet átvered.


Egy pszichológust nem ártana felkeresned, szerintem segítene rendbetenni a tévképzeteidet.

2013. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem verem át. Szeretem én a férjemet, de aziránt a férfi iránt érzem azt a szerelmet amit csak az Igazi iránt érez az ember. Az érzéseimről nem tehetek. Hidd el nekem lenne a legjobb ha elfelejthetném Őt. Tudom, hogy ő is szeret engem,de a gyerekei és a korkülönbség (14 év) miatt nem lép. Némán szenvedünk mindketten. Tisztelem, becsülöm a férjemet és soha nem csaltam meg még vele sem.
2013. jún. 5. 00:40
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs is olyan, hogy igazi...a másik férfit pedig idealizálod szerintem...igy távolról tökéletesnek tűnik, és vágyakozol iránta, de a valóságban meg lehet teljesen más, mint az a kép, amit felépítettél róla a 6 év alatt!
2013. jún. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonló a szituáció,van olyan,hogy igazi és ezt úgy mondom,hogy azt hittem én biztos,hogy nem találkozom vele.


De az igazit nem úgy kell elképzelni,hogy tökély,sőt vannak rossz tulajdonságai és pont emiatt olyan tökéletes,ugyanis ezek a rossz tulajdonságok teljesen passzolnak az enyéimhez.

ZSÁK A FOLTJÁT esete.

Az én igazim attól igazi,hogy önmagam és önmaga lehetek ha együtt vagyok vele,álcák nélkül.Ettől igazi az igaz,de csak kevesen találkoznak vele.


Én nem vagyok párkapcsolat centrikus típus annyira,hogy mással legyek együtt,vagy vele vagy senkivel.

Megjegyzem 1 éves szakításunk is volt már,de nem lehetett bírni egymás nélkül.

2013. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A másik férfi iránt azért érzel így, mert jóformán nem is ismered. Mindegy, mi történt hat éve, nem vele élsz, nem az ő alsóját mosod, nem ő böfög a vacsorád után, hát persze, hogy szebbnek, jobbnak, vonzóbbnak tűnik a párodnál.


Ez nem szerelem. Szerelem az, amikor valós, hús-vér embert szeretsz.


Pszichológus tényleg nem ártana, mert le kéne már zárnod a múltadnak ezt a részét.

2013. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szeretem én a férjemet, de aziránt a férfi iránt érzem azt a szerelmet amit csak az Igazi iránt érez az ember."


Nekem miért is nem beszélsz erről?


A Férjed...

2013. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem. olyan nics, mert ha megismeri előbb-utóbb ki fog ábrándulni belőle.


különösen, ha plátói szerelmet kergetett, és ha utána megismeri a szerelmét teljesen.

2013. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, lépne, mindegy mi van. Ő a kényelemet választotta,nyilván nem volt elég erős a vonzalma irántad, és persze milyen kényelmesen lop tőled energiát azzal, hogy azt a benyomást kelti, hogy ő is akarná-így tartósítja hogy ne léphess könnyen tovább, ő meg tetszeleghet benne hogy van aki epekedik utána. De szemét.energiavámpírnak hívják az ilyet.
2013. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az utolsónak,ha valamilyen formában táplálja a vonzalmad,akkor hamis illúziót kelt.


És a többieknek is igaza van,szemfényvesztés az egész,mert,ha mindennapokban élnél vele,amit még nem éltél,nem biztos,hogy nem foszlana szét ez az "Igaziról" szőtt eszménykép...

2013. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!