Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak vizet iszik cumisüvegb...

Ha csak vizet iszik cumisüvegből, akkor egész nap ugyanazt használjátok, vagy elmossátok napközben?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam, hogy nem lesz baja mert víz nem romlik meg, de még a teát is ugyan abból adnám szerintem. Kíváncsi vagyok más hogy csinálja. Amúgy tápszert nem kap 6 hós a babám.
2012. ápr. 26. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 cumisüvegünk volt a kezdetek óta,az egyik a tejes volt,majd tápos(nem akart szopizni, a kórházban erőszakosak voltak a nővérek,így miután végre lett tejem le kellett fejnem),volt egy kisebb amibe a vizet vagy a teát adtam,és volt egy harmadik,mikor elkezdtük 4 hónaposan a hozzátáplálást abból kapta a főzeléket,tejpépet,nem mindent kanalazott,még kicsi is volt.Napközben cseréltem a vizet is egyszer és a teát is főleg nyár,mert akkor belebuggyant,4 hónaposan gyümölcslevet is kapott,meg babateát.
2012. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ketto van.

1 tápszeres, azt mindég uvegmosoval átmosom.

Es van egy teás (nem hajlando vizet inni). Napkozben ha kiurul csak átoblítem és este uvegmosoval átmosom. Nyáron kevesebb teát csináltam és napkozten is leglább 1x átmostam kefével, mert nagy melegben hamarabb romlik a tea is.

2012. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hónapos. Egy nap, egy cumisüveg. Amikor teszek bele friss teát vagy gyümölcslevet, akkor kilötykölöm a mosogatónál, de el nem mosom. Mondjuk nálunk nem buggyan meg, ami benne van, mert nagyon sokat iszik szerencsére. :)
2012. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!