Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már hónapok óta nem akar...

Már hónapok óta nem akar velem lefeküdni a párom. Àllítása szerint nincs senkije. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kideríteni. A nők kedvesek, aranyosak, kiengesztelhetők. Mert gondolom, nőröl van szó?
2013. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt ? Hány éves ?
2013. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka van, hogy nem akar lefeküdni veled.

Nem mindig a megcsalás az oka.

2013. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyun együtt, 24 éves.
2013. jún. 5. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem a párom azután nem nagyon akart szexelni nagyjából egy évig, miután elveszítettük a gyerekünket. Nem terveztük mondjuk, őszintén szólva én nem is örültem neki, hogy terhes lettem, aztán elvetéltem. Nem akarta elmondani, sőt lehet, hogy ő sem tudta, csak félt attól, hogy ez mégegyszer megtörténhet (mármint, hogy teherbe esek, mert ez eleve megrázott mindkettőnket, az elvesztése meg aztán mégjobban). Utána minden helyreállt. A kapcsolatunk azóta sokkal jobb és erősebb, a szex is helyreállt. Valami oka kell, hogy legyen ennek. Nem történt a környezetekben mostanában nagy változás, trauma, bármi? Az ilyen dolgok lehet, hogy nem is tudatosan, de teljesen elveszik az ember kedvét a dolgoktól.
2013. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem már nem szeret.
2013. jún. 5. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
és te most a pasi vagy, vagy a nő?
2013. jún. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszel fel kérdést, ha alig adsz háttér információt ?
2013. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként is vannak problémák a kapcsolattal,ha elhidegült Tőled,nyilván ennek döntő szerepe van.Vagy ha amúgy is vannak lelki,magánéleti gondjai a párodnak.Persze a megcsalás is szóba jöhet,erre utaló jelek mindig vannak,mint a telefon rejtegetése,vagy a furcsa zárkózottság.Esetleg az is lehet,hogy simán kimerült,le van terhelve mind fizikailag,mind idegileg.Te ismered a párodat.Figyelj oda a jelekre!
2013. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem tudod kielégíteni? Egy haveromnál is ez volt. A csaj hosszú ideig megjátszotta az orgazmust, mert azt hitte, majd valóban jó lesz egyszer. Nem lett. Aztán meg már el is ment a kedve az egésztől, csak a feleségemnek sírta el a bánatát.
2013. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!