Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Miért neveztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Miért neveztek ribinek meg minden egyébnek és szidtok egy lányt azért mert nem akar veletek lefeküdni, meghúz egy határt?

Figyelt kérdés

Biztos azt hiszitek, hogy a kérdés kiírója lány, pedig férfi vagyok.


Annyiszor hallottam már, meg olvastam neten is, hogy ha egy lány egy kis flörtben benne van vagy akár csak kedves, barátságos, de egy ponton leállít, mert nem r*banc, van benne annyi, hogy nem akar azonnal szexelni, éppen akkor hordják le mindennek, hogy mekkora k*rva, milyen hülye, stb…


Miért hiszik azt egyesek, hogy egy kis csábos viselkedésnek vagy akár csak kedves stílusnak is a vége az kell, hogy legyen, hogy a lány le akar feküdni velük?

Ennyire keveset tudnak a nőkről?


A másik meg, hogy még ha csók meg puszi vagy ilyen nagyon laza dolog van is, az sem jelenti azt, hogy ágyba akar bújni?


A nőknek, legalábbis aki nem r*banc, nem minden egyenes út a folytatáshoz, nem előszobája a szexnek.


Az, hogy meghúz egy határt, épp, hogy azt jelenti, hogy van benne tartás és ezért kell lehordani mindennek.


Ha rögtön odaadja magát, akkor normális lány, akkor nem ribi, ha nem adja, akkor mindenféle ócska ribi?

Nem sántít így ez egy kicsit?


Ami különösen bunkó és gusztustalan, hogy az arcába vágva.


Engem is állítottak már le, persze, ha hagyta volna magát, tőlem is haladhattunk volna tovább is és persze, hogy nem esett jól.


De aki igazán férfiként tud viselkedni, az ezt normálisan kezeli.


Persze volt olyan is amikor lett folytatása és tényleg csak felvezető volt a csábító stílus meg a csók. De mondjuk azok a lányok nem is igazán kellenének tartós kapcsolatra.

(Persze volt komoly kapcsolatom is, meg laza is, nem csak az ilyenekre hajtok, csak volt már, hogy becsúszott ilyen is. :P )


De ami tényleg nagyon alja, amikor nem akar leállni, utána még erőszakosan is próbálja és ha úgy sem, akkor meg mindennek lehordja.


Különösen a fiatalabb lányoknál, akik szeretnek, szeretnének lassan haladni és nem azonnal mindent.


Ezek a férfiak ennyire nem tudják, hogy a nőknél nem minden a szexről szól vagy ennyire lúzerek és kielégületlenek?


Ja és most nyilván nem arról beszélek, amikor a csaj bunkózik, meg szándékosan, nyíltan úgy csinál mintha szexelni akarna, közben csak szívat és hülyét csinál valakiből.


Elsősorban férfiak véleményét várnám!



2013. ápr. 20. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Szűzqurva.

Teszi az agyát, járatja a száját de mikor szexelni kéne akkor meg nem akar.

2013. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Az a véleményem, hogy ez egy nagyon hosszú írás. Gondolkozz a kérdésed válaszán még egy éjszakát és tedd fel egyértelműbben a kérdést.:)
2013. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért kell általánositanod?

Megköszönném, ha megadnád annak a valakinek az elérhetőségét aki utoljára hallotta volna hogy én egy nőt is lerib@ncozzak. Sértönek érzem azt, hogy egy kalap alá veszed a pasikat.

2013. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért szokták egyesek mert vele nem fekszik le de a másikkal bezzeg igen. irigység féltékenység harag
2013. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 The Other ***** válasza:
30%

Az #1-es válaszban van igazság, hiába pontozták le! Nevezetesen az, hogy itt bizony a szűzk*rva jelenségről van szó.

Az nem baj, ha egy lány nemet mond bármire (legye randi, egy estés, vagy akárcsak egy szimpla beszélgetés), ha ezt a dolgok elején teszi.

Az se hatalmas probléma, ha valaki adja a kiéhezett ribizlit és a végén tényleg valaki ágyában köt ki. Oké, hogy például undorodom az ilyenektől, de ez esetben is mindkét fél azt kapja, amire számított.


A baj ott kezdődik, ha egy l*tyó elkezd bókolgatni, flörtölgetni/hitegetni valakit, a szerencsétlen alany pedig rászánja az idejét (és pénzét, mert általában az ilyen r*ngyók mindig meghívatják magukat). És amikor a befektetett energiáért cserébe kérné a beígért jutalmát (legyen az szex vagy csak egy telefonszám) a csaj közli, hogy [bla-bla] és csak "jól akarta érezni magát".

Mint egy kávéautomata, amibe bedobod a pénzt, megnyomod a gombot, majd csak vizet ad...

Vagy pedig mintha én írnám ide neked, hogy hű, nagyon tetszik a kérdésed, biztos jófej gyerek vagy, ezért utalok neked 300ezer forintot, mert tök jó. Csak add meg a számlaszámod. Majd közölném, hogy jajj, bocsika mégse.


25F

2013. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
túl hosszú; nem olvastam el
2013. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez most egy vádbeszéd?
2013. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Csúnyán leszavaztátok az ötöst... Fáj az igazság?
2013. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tényleg hosszú szöveget alakítottam a kérdés alá, pedig nem is szokásom kérdést kiírni.


The Other, Xenophilus meg az első válaszoló:

Egy lány (meg egyáltalán egy ember) nem kávégép.

Nem sokat tudhattok róluk.


Ha egyértelműen beígéri, hogy szex lesz, akkor valóban átvág, de az, hogy csak egy kicsit flörtölni akart meg, hogy társaságban lenni, beszélgetni, jól érezni magát, ha valaki bókol neki meg ilyenek, abban nincs semmi.


Normális férfi észrevesz dolgokat és képes normálisan, egészségesen kezelni.


Befektetsz valamit aztán várod ami jár érte?

Emberi lényekről beszélünk. Mert egy lány dobja oda a testét, mi?

2013. ápr. 21. 14:13
 10/13 A kérdező kommentje:

A #4-es válaszoló viszont azt hiszem jó helyen tapogatózik.


Prof. Shevy, dehogy általánosítok. Csak vannak ilyenek is.

Én sem vagyok ilyen.

2013. ápr. 21. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!