Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar lefeküdni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni vele a felesége? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó, aki miatt aggódok, mert boldogtalan a házasságában. Néhány éve nősült meg, a megismerkedésük után viszonylag hamar (1 év után). A kettejük közt húzódó különbségek (politikai értékrend, világszemlélet, valláshoz, egyházakhoz való viszony, kulturális érdeklődés, szórakozási igények) ugyan rendszeres vitákat generáltak, ennek ellenére a kezdeti időkben egész jól megvoltak egymással. A lány szeretett volna gyereket, de a srác még nem érezte magát felkészültnek az apaságra. Egy idő után a lány kijelentette, hogy addig nem fekszik le vele, míg gyereket nem nemzenek. A zsarolástól hónapokig szenvedett a srác, aztán a szülőktől és néhány ismerőstől kapott, jó öreg "csináljatok gyereket, meglátjátok, a baba majd megold mindent" tanácsnak engedve beadta a derekát.


A kicsi fél éve megszületett, a feleség azóta sem hajlandó semmilyen testi együttlétre. A barátom teljesen odavan, elmondása szerint az életben megvannak a feleségével, de a szex nagyon hiányzik neki. Felfordult a gyomrom, amikor megemlítette, hogy inkább elmegy prostihoz... Egészséges libidóval rendelkező férfi vagyok, de hogy valakivel, aki csak a pénzemért szeret... soha nem lenne hozzá gusztusom. És milyen az a házasság, ahol valaki k....-hoz menekül, hogy kielégülhessen? A felesége ezek után joggal zsarolhatná egy életen keresztül, már ha egyáltalán nem akarna elválni tőle.


Mi lehet egy ilyen helyzetben a megoldás?



2013. jan. 3. 00:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Az eltérő vallási értékrendbe nem tartozik bele az véletlenül, hogy a feleség csak gyereknemzés miatt hajlandó szexuális kapcsolatot kezdeni? A házasságuk előtt volt szex?
2013. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A házasságuk előtt volt szex. Ha már az értékrendnél tartunk, nem bigott a lány, sőt, nem érdekli a vallásosság, mert a hitet többre értékeli a külsőségeknél. A templomi esküvőt a barátom erőltette minden áron, aki 30 éves korában keresztelkedett meg, és amolyan vasárnapi látszatkeresztény.
2013. jan. 3. 00:38
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Akkor itt valószínűleg nagyobb gondok vannak a háttérben. Talán párterápiára kellene járniuk.
2013. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Csak egy tipp, de most az is lehet gond, hogy a kicsi még csak féléves. Elég fura dolgok is történhetnek egy nővel szülésnél (csak egy példa unokanővérem szakadása, amely méhszájig terjedt, kívül is borzalmas volt, ő egy évig nem hogy szexre nem tudott gondolni, de szimplán üldögélnie sem volt kellemes hosszú ideig), de nem csak ilyen szélsőséges testi ok lehet, lelkileg sem egy álom azért végig csinálni, hiába mondják sokan, hogy elfelejtették az élményt.

Szülés után hónapokig arra gondoltam, hogy na én aztán soha az életben többet nem szexelek, csak nehogy még egyszer olyan kiszolgáltatott helyzetbe sodorjam magam, mint amilyen a terhesség és a szülés volt. Pedig akartam gyereket nagyon, de tényleg elég soká rázódtam vissza a rendes kerékvágásba én is.


Kicsit fura azért a barátod is.

Félrek..rás helyett el lehet otthon mondani, hogy neki a szex fontosabb a családnál és ha nem változik semmi, akkor ő lép, de hogy fizet ezért az gusztustalan. Majd nézegethet, ha megtudja a felesége és joggal undorodik meg az érintésétől.

Ha hozzám úgy közeledne a párom, hogy feltételezhetném, hogy nem rég még valami mosdatlan, fogatlan, agyonke.élt kur..át szopa.ott, elhiheted, hogy nem járna sikerrel.

A babát megelőző időszak alapján is azt gondolom, hogy igen csak szexfüggő lehet a barátod, ha ennyire lehetett vele zsarolni. Mert nem azt írod, hogy szerette a feleségét ezért közös babát akart vele, hanem nem volt szex, és ez volt az ára.. Érdekes.


Szerintem erre az lehet a megoldás, hogy a barátod kilép ebből a házasságból, fizet gyerektartást és annyit szexel, amennyit csak akar.

2013. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint egy egészséges, harmonikus házasságnak része a szex, amely az egymás iránti kölcsönös szereteten és vonzalmon alapul. Ez nem függés, hanem teljesen természetes emberi igény. Azt viszont én sem értem, hogy két értelmes ember ezt miért nem tudja megbeszélni egymással.
2013. jan. 3. 01:06
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó válaszolóval értek egyet. Mármint abban hogy a szülés után változhatnak a dolgok, van aki nem kívánja a szexet, és hasonlók. Viszont az baromság hogy szexfüggő, és nem fontos neki a csaj, mert ha az lenne nem gyereket csinált volna, hanem felszedett volna egy buliban (vagy akárhol) valami nőcskét, az olyat aki meg szexel zsarolgatja otthagyta volna a pi*csába.
2013. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 intrepid ***** válasza:
58%
Elbeszélgetni, mi a probléma, ha fájdalmas a feleségnek a szex, akkor azt kezeltetni, ha aszexuális a hölgy, akkor választás elé állítani: - barátnőt tartani, - elválni, - a kedves feleség lesz szives és megteszi ha nem kivánja akkor is. Érdekes, amikor már nem annyira kivánatosak a nők, mennyire oda tudnak lenni a kufircért, az sem zavarja őket, hogy egy a többi között, - fiatalon meg mennyi van, aki nyávog, hogy most ezért nem, most azért nem.
2013. jan. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nő egy egyszerű eltartót keresett, semmi többet.
2013. jan. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Ez a nő csak férjet akart, aki eltartja és gyereket csinál neki. Ezt megkapta, most már a férjre nincs szüksége.

Majd fizetheti a srác a gyerektartást,és felezheti a nővel a vagyonát.

2013. jan. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem sikerült ilyen jól megfogalmaznom, ahogy a Kérdező írta, igen, arra gondoltam, hogy része a szex, de ha az nem működik, akkor nem az a megoldás, hogy annyira az irányítja az embert, hogy fizet érte, akár pénzzel, akár gyerekcsinálással.

Mert abból, amit a kérdésben leírtál, egyértelműen kiderül,hogy a srác inkább azért vállalt gyereket, mert szexelni akart.

Ez nem menti fel a feleséget kicsit sem az alól, hogy ő vonta meg ezt a harmóniát, és zsarolni kezdte párját, de pont azért gondolom, hogy fura a férj, mert a szexért cserébe engedett ennek a zsarolásnak, és nem azon gondolkozott el, hogy ha ennyire nem működik, akkor inkább külön tovább és megkereste volna azt akivel harmonikus a kapcsolata, hanem tulajdonképpen már akkor is fizetett a szexért.

De már elmúlt ez, nem arra keresi a megoldást, hogy mi lett volna, ha..? Ezért mondom azt, hogy ha neki továbbra is megoldatlan ez a helyzet, akkor el lehet válni, hiszen a leírtak alapján itt nem érzelmi függőségről van szó, sem a gyerekkel szemben, sem a feleséggel szemben, hanem szexuális vágyak kiéléséről.

Több mint valószínű ebben a házasságban, hogy a feleség sem érzelmi okokból ragaszkodik a párjához, mert akkor nem is merült/merülne fel ilyen probléma, hogy nem kívánja párját.

De (annak ellenére, hogy nem vagyok kimondott házasságfüggő) szerintem az nem normális dolog, hogy fizetős r.biket vesz igénybe egy házas férfi. Tudom, hogy sok ilyen van, de attól még szerintem ez nem túl jó dolog.

Ha nem megy, nem kell erőltetni a házasságban maradást és meg kell keresni azt a párt, akivel nincsenek problémák.

Én voltam, aki le szexfüggőzte a férjet.

2013. jan. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!