Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én vagyok paranoiás, vagy...

én vagyok paranoiás, vagy lehet hogy rá van kattanva a pasimra?

Figyelt kérdés

barátom és az unokabratyóm barátok.

uncsibratyómnak van barátnője 2éve, és barátom elég messze lakik, de felajánlotta uncsitesómnak és az egyik haverjuknak, hogy menjenek le hozzá ha akarnak, mert barátom sportol és ők is kipróbálhatják. ( a sportot nem írnám le, hátha olvassák az oldalt)

Na ezt meghallotam uncsitesóm nője, és ő is egyből akar menni, mert ez őt is érdekli stb.


Szerintem elég érdekes ez az egész... csak én vagyok paranoiás, vagy lehet hogy barátom bejön neki?


Amugy elég bunkóságnak találom, hogy a srácokat nem hagyja kicsit pasis programot szervezni, hanem ő mindenütt ott akar lenni. Én direkt azért nem megyek, mert mondván, a pasiknak is kell egy közös nap. De ez elég fura szitu. Vélemény?


2013. jún. 6. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:

amugy lehet csak rossz élmény, mert az előző pasimnak bejött az uncsitesóm barátnője.. kicsit félek.

mit tegyek ilyen szituban, félek hogy megismétlődnek a dolgok :(

2013. jún. 6. 16:25
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem lehet,hogy csak szimplán szereti a sportot,hát igen,rossz tapasztalatod van,normális ha félsz,szerintem nyugi,ha el tudja csábitani tőled,akkor a pasid nem is szeret igazán,akkor meg minek is ragaszkodnál hozzá
2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az unokatesód barátnője elsősorban az unokatesóddal fog odamenni, hiszen az ő barátnője. Neki ott lesz a pasija, nem hinném, hogy így akarna kikezdeni a tieddel. Inkább parának tűnik nekem a sztori. Egyébként meg még ha tetszik is neki a barátod, ha ő nem akar vele kavarni, akkor semmi nem fog történni. Ha meg hajlandó lenne ilyesmire, akkor tök mindegy, hogy ezt a csajt vagy mást, de úgyis összeszed valakit...
2013. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!