Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom rettentően horkol,...

A párom rettentően horkol, nem tudok tőle aludni. Mit tehetnék? Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Füldugó,másik szobában alvás.
2013. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehet kapni direkt erre orrcsipeszt, ha a párod hajlandó azzal aludni, akkor van kis esélyed. De állítólag meg lehet szokni a horkolást. :)
2013. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Feküdjön oldalt.
2013. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Általában az oldalán alszik el de éjszaka a hátára fordul és horkol. Nem tudok végig aludni egy éjszakát sem, de ha szólok neki még ő van megsértődve.
2013. jún. 8. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen. Én ilyenkor, mikor már elaludt és nem veszi észre, átcuccolok a másik szobába.
2013. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Anyámék teniszlabdát varrtak a pizsama hátába. Tuti nem fordul így hátra.


A férjem is nagyon horkolt, mindketten zombik voltunk másnap - én nem tudtam aludni, ő meg az oxigénhiányos alvás miatt volt kóma. Egy idő után párkapcsolati problémákat kezdett okozni, két fáradt ember minden kis dolgon összekapott, bármilyen piszlicsáré dolgon képesek voltunk összeveszni.


Végül alváslabor, gégész, majd lélegeztetőgépre emlékeztető maszkos megoldás segített. Volt egy próba a lágy szájpad műtéttel, de hiába csinálták meg kétszer, nem ért semmit. Végül az említett maszk, sport és a dohányzás radikális csökkentése megoldott úgy, hogy már éjjel csak egy-egy horkantásra ébredek fel és ő is kipihentebb, nyugodtabb.

2013. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Meg kellene nézetni egy orvossal, sok esetben van megoldás!!!
2013. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Mi elmentünk orvoshoz, kapott orrsprayt meg xyzalt, azóta nem horkol. Neki allergia miatt volt.

Nem biztos, hogy nálatok is beválik, de nálunk szerencsére igen.

Egy orvoshoz elmenni semmiképp sem árt, hátha tud segíteni.

2013. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Férjem is próbálta az orrspray-t , a csipeszt is.semmit nem ér. Nála legalább is nem.igy csak pénzkidobás volt.eddig sehogy nem oldottuk meg.neki műtét kéne,azzal meg még vár. Én hajnal 2 ig birom, , aztán gondolom a fáradságtol beájulok ő reggel 5 kor kikel az ágyból , na onnantól alszok reggel 7-ig naguon jól. Napközben ugye itt van a háztartás, a gyerekek (3), ,pihenni nem tudok meg nem is birnèk.

Jelen pillanatban teljesen kikészültem amit mások is látnak rajtam..

Ez van majd lesz jobb is.amugy van pici gyerekünk is, , érdekes ö tök nyugodtan alszik akkor is ha az apja horkol...

2013. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú, ebben szerencsénk van. Mind ketten horkolunk, viszont, csak úgy tudunk aludni, ha elég hangosan szóll a TV. Az elnyomja a horkolást. :)) Áramszüntkor viszont rögtön felébredünk a csendre.
2013. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!