Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihívhatom a saját családomhoz...

Kihívhatom a saját családomhoz most a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Testvérem bulit rendezett, 4en(!!!) vannak lent lányok, de olyan hangos a zene, és olyan olyan hangon visítanak hogy enyhén szólva is a dobhártyám szétszakad... Jövőhéten vizsgázom, nem tudok pihenni, mert a kis ribancoknak most ez esik jól. Reggelig tervezik, és a pia még csak el sem fogyott. Esküszöm az életemre olyan az ordibálás mint amikor házon belül tömeggyilkosság történik. Vagy ha nem is hangosabb, de ahhoz hasonlít. Már én érzem rosszul magam. Lementem hogy szóljak, hogy fogják vissza magukat egy kicsit mert itthon vannak, de mintha levegő lennék, még csak nem is köszöntek, semmi. Anyám már szarik rá magasról, de őt most nem is akarom zaklatni. Nagyon "gáz" ha majd éjfél körül vagy még előtte kihívom a rendőrséget csendháborítás miatt?
2013. jún. 8. 22:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Nyomd le a biztosítékot és mondd azt, hogy javíthatatlan.


Gondolom nem rakétamérnök a lánytestvéred és barátnői.

2013. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
39%

Na épp tegnap akartam hívni a rendőrséget csendháborítás miatt, előbb a gondnokot hívtam, ő tájékoztatott, hogy már nincs olyan, hogy csendháborítás, emiatt a rendőrség ki sem megy. Holnap reggel ha a húgod lefekszik akkor kezdj e bulizni a szobája előtt, vidd oda a zenelejátszót, teljes hangerőn hallgass egy kis Sodomot...

Mind a négy lány prostituált? A húgod is? Csak mert ribancoknak hívtad őket.

2013. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Na Hála az Istennek... akkor mostmár ennyit sem tehetek. Nem, csak idegességében sok mindent mond az ember.
2013. jún. 8. 22:16
 4/35 anonim ***** válasza:
27%

Hívhatsz rendőrt de nincs sok értelme.

Legjobb ha fogod és lenyomod az automatát. Vagy a hifit szépen kivágod az ablakon aztán ha felháborodnak közéjük csapsz "hogy marha gyorsan fejezzétek be vagy repültök". Mivel te vagy az idősebb nem tudnak mit csinálni. Ha nem hallgatnak rád akkor lehet drasztikusabban is nevelni 1-2 tasli és rend lesz ott.

2013. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
6%
Bulizz te is! Ne irígykedj!
2013. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
A biztosíték lekapcsolása tényleg jó ötlet, már én is csináltam ilyet érettségi előtt. Egy 5-ös érettségi lett a vége.
2013. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Na hallom máris kivannak... Gépezek még pár percet és irány ki lekapcsolni az áramot, csak a még erőteljesebb visítástól tartok egy kicsit.
2013. jún. 8. 22:21
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi hamar meg fogják unni, ha nincs zene. Ha ennyire nincsenek rád tekintettel, akkor neked sem kell kedvesnek lenne. Kapcsold csak szépen le, ha nem használ adunk még ötletet. :) A vizsgáim nekem is első helyen állnak.
2013. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Simán lehet hívni a rendőrséget, sajnos nálunk nálunk már törzsvendégek a rendőrök, a mi társasházunkban olyan albérlők vannak, akikkel csak ők bírnak. Tegnap éppen a függönyt gyújtották föl, meg dobálták sörös üveggel a járókelőket az erkélyükről. Jöttek a rendőrök első szóra.
2013. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
40%
Anyukádnak nem fog hiányozni az áram?
2013. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!