Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvertem a húgomat, erre a...

Megvertem a húgomat, erre a mostoha apám nekem állt és mindenfélét mondott meg felpofozott. Miért nem neveli meg inkább a saját gyerekét? 18/F

Figyelt kérdés
Csak anyámról vagyunk testvérek. 12 évesen úgy akar viselkedni mint egy 20 éves, nagyképű, flegma és egy idegesítő kis idióta. Kisebb korában még normális volt, szerettem meg minden de már nem mert szinte elviselhetetlen az egész napos kényeskedése. Semmit nem képes megcsinálni magának elegem van belőle. Ma is csinálta a hülyeségét és most telt be a pohár és kicsit megvertem. Nem lett semmi baja de ez már régóta ráfért én még mindig azt mondom, elkezdett árulkodni és a mostoha apám meg nekem állt, hogy mit képzelek magamról, hogy lányokat verek. Nem verek lányokat amúgy de tudja ő is nagyon jól hogy hogy viselkedik az ártatlan pici lánya. Szégyen, ilyen lányom lenne letagadnám. Anyám nem tud róla de már volt hogy elbeszélgettek vele szóval akkor nem értem mi baja van.
2013. máj. 29. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
43%
Ha az én gyerekem verted volna meg még aznap kitettem volna a szűröd.
2013. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
70%
Akármilyen idegesítő, az erőszak nem megoldás, főleg gyengébbel szemben nem.
2013. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
67%
Akkor sincs jogod megverni egy kisgyereket.
2013. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
71%
De mit csinált pontosan, amiért megverted?
2013. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
83%
Az erőszak nem old meg semmit. Ne foglalkozz vele. Az én húgom is ilyen, sőt... Kerüld vele a kontaktust és hagyd rá a hülyeségeit. Majd a szüleid, ha akarják megnevelik, ha meg nem, akkor kénytelenek lesznek viselni a következményeit, mint ahogy az enyémek is kénytelenek.
2013. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
50%
Kezét letörni annak, aki nőre (pláne kislányra) kezet emel... Bocs, de ebből (itt legalábbis) nem fogsz jól kijönni.
2013. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
72%
Nekem még megtanították gyerekkoromban, hogy a legnagyobb gyengeség egy férfinak ha megüt egy nőt. Van húgom mindig civakodtunk tudom milyen DE az, hogy hogy viselkedik, mit képes magának megcsinálni egyéni szociális probléma.TE törődj a saját dolgaiddal ha nem tetszik a viselkedése nézd levegőnek vagy vonulj félre a szüleid majd megnevelik nem a te dolgod.
2013. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
58%

18 éves felnött férfinak annyi a probléma megoldó képesége hogy egy 12 éves kislányt elver.

Ha ismernélek kalapácsal verném a fejed.

2013. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak ha a szép szó nem használ? Ordibál egész nap, nem hagy aludni, megeszi az összes kaját és semmit nem lehet tőle csinálni mert ő egy királylány. Mindig miatta kések el mindenhonnan ha őt is el kell vinni valahová mert 2 óra (tényleg annyi) mire elkészül vagy még több. Múltkor is azért késtem fél órát egy fontos helyről mert őt még reggel el kellett vinnem a suliba. Én tudtam gyalog menni, ő miért nem? Ha rá merek szólni még neki áll feljebb.
2013. máj. 29. 19:46
 10/70 anonim ***** válasza:
46%
Veled van a baj, öcsém. Bántod a hugodat, és úgy beszélsz róla, mintha semmi közöd nem lenne hozzá... A testvéred, és te vagy a nagyobb, neked kéne észnél lenned.
2013. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!