Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Panelben lakok és minden zaj...

Panelben lakok és minden zaj áthallatszik. Mindennap arra kelek/fekszek, hogy felettünk szeretkeznek. Nem bírom, a srác mindig állat módjára üvölt! Próbáltam több megoldást de nem jöttek be! Hogy tudassam velük, hogy zavar?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Írj nekik egy szívhezszóló levelet. :)
2008. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megoldásokat próbáltál? Fel lehet őket jelenteni csendháborításért, de jobb a békesség... Ha csak köszönöviszonyban vagytok akkor levelet írj...
2008. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
szerelj hangszigetelő szivacsot a szobába. Olyat ami hangstúdiókban van. Az segíthet. Vagy olcsóbb megoldás: füldugó. Legvégső esetben menj fel titokban szúrd ki a gumikat :) bár akkor veszekedésre fogsz ébredni 9 hónapig.. utána meg gyereksírásra :D
2008. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én írnék nekik névtelenül egy "kedves" levelet :D
2008. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál hozzá, ha az akció közepén hirtelen rájuk csengetnél? :P Ott rögtön rendesen be lehetne olvasni nekik, vagy ha poénosan akarod elütni a dolgot, mondd meg, hogy akár téged is bevehetnének harmadiknak, te se maradj ki a jóból... :P :)
2008. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
sztem a lehatäsosabb ha tényleg irsz egy levelet de tök normälis hangnemben.ird meg hogy ne haragudj hogy addig jutottälhogy muszäly nekik irnod,de az az igazsàg hogy nem egyszer lehallatszik ahogyan szeretkeznek,és te is tudod milyen jo a "häzas élet":D,de egy kicsit ha lehet kulturältabban tegyék,mert mäs lakokhoz is äthallatszik(hozzäd)...mellesleg ha mindennap arra kelsz és fekszel,akkor elég jo lehet a szexuàlis életük:D.vlaoszinüleg friss kapcsolatosok:D:D:D:
2008. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Böjtölj ki egy időt, s mondjuk kelj fel rendszeresen 4kor hajnalban, s kezd el verni a plafont egy kalapáccsal. Ha nem tetszik nekik, mond meg, hogy a szeretkezés nem nagyobb létszükségleg, mint az evés. S ugyanúgy a Te dolgod, hogy mikor eszel (4kor), mit (diót), s hol töröd meg (a plafonon:), mint az, hogy nekem egy lakóházat artikuláltan felüvölteni - nah, ez az orgazmus. Te arról meg nem tehetsz, hogyha ilyen jó szexet hallassz, mindig megkívánod a diót. S ezt még lehet fokozni.
2008. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jobbnál-jobb válaszokat! :D Ohh volt már csengetés, radiátorütés, de úgy veszem észre, hogy az a leghatásosabb, ha elüvöltöm magam, hogy már megint üvölt... akkor halkabbra veszi(k). Én pasit nem hallottam még üvölteni így...mintha lefeküdne a földre, felém és úgy üvöltene..
2008. jún. 20. 15:23
 9/17 anonim válasza:
100%
Ragassz ki egy papírt a lépcsőházban, hogy "Kérjük a T. Lakótársakat, hogy a pihenni kívánó lakók érdekében mellőzzék a hangos magánéleti tevékenységet este 8 és reggel 8 között."
2008. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
94%
Miért ő szereljen hangszigetelőt, amikor nem ő hangos. Irj levelet. Vagy jelencsd fel őket. Kit érdekel a békesség? Minden reggel fél 4-kor kelek. Tudom mijen alvás nélkül. A pihenés igenis fontos. És ha egy barátságos kis szerelmi levelet irsz, akokr meg jön a "csakazértis". Hogy már csak azértis hangosak lesznek. Üvölsd le a fejüket vagy jelensd fel. Békés ember vagyok, ha nem is látszik. De mindenki uralkodhatna magán. Nemtartozik idegenekre más szerelmi élete. Csinálják, de normális keretek között. Ugyhogy szerintem csak a drasztikus megoldás segíthet.
2008. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!