Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki boldog...

Van itt olyan, aki boldog házasságban él minden szempontból kivéve, hogy a szexuális élet szinte teljesen hiányzik a párjával?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon jó ember és minden nagyon jó az életünkben, kivéve ezt az egy egyet. Elutasít engem, mert nincs rá igénye (mindig ilyen volt a házasságunk alatt). Mindenhol olvasom itt az oldalon is, hogy a jó szex milyen fontos és anélkül nincs házasság. Szerintetek ez nagyon nagy baj akkor?
2009. okt. 9. 13:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Mégis szex nélkül hogy akarsz gyereket? Káposztában keresed?
2009. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

Szeritnem az, hogy a szex a legfontosabb, egy divat, ha nektek jó igy, akkor ne csinálj belöle gondot. Ha neked hiányzik, akkor beszéljétek meg, hogy mi a megoldás, amit mindketten el tudtok fogadni (pl. önkielégités, vagy hogy ö téged vmi módon kielégit, stb. - szerintem házibarát vagy alkalmi szexkapcsolat nem fér bele).

A jó házasságban sokkal fontosabb egymás tisztelete, a szeretet, megbecsülés és egyetértés.

2009. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Van már 1 gyerekünk és azért van valamilyen szinten szex, de nagyon ritka.
2009. okt. 9. 13:40
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem írtad, hogy mióta vagytok házasok.

Igazából mi csak élettársak vagyunk, de gondolom ez nem számít.

Mi köztünk 15 év a korkülönbség, és a páromnak sincs nagy igénye. Viszont ha van köztünk szex akkor az mennyei.

A nagymamám mondta egyszer: "Ha a szex működik a házasságban, akkor minden fog működni"

Nem tudom ez mennyire igaz. De fontos a jó szex. Én nem tudnám elképzelni nélküle a kapcsolatot. Sokat tud segíteni, ha jól működik a szexuális kapcsolat.

Házasság előtt ez nem derült ki, hogy ilyen kis igényű???

Beszéltél már vele erről?

2009. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hallgat rám. Neki abból áll a szex, hogy én orálisan kielégítem, ő engem kézzel és ennyi. Megsértődik, ha mondom, hogy valami probléma van. Kezdem elfogadni, de nem tudom, hogy ez normális-e. 23 éves vagyok, nem tudnám megcsalni, nem akarok elválni, mert amúgy minden olyan jó ezen kívül.
2009. okt. 9. 13:42
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor baj, ha neked olyannyira lenne rá igényed, hogy képes lennél kilépni miatta a házasságodból.
2009. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
és ő hány éves? Mert nálad 23 évesen azért ez elég gáz. A házasság barátság is, de a barátság azért nem házasság...
2009. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Mert házasság előtt nem feküdtem le vele. Így nem derült ki. De ha kiderült volna, szerintem akkor is hozzámentem volna. Már nagyon sokszor felhoztam, de nem tud változtatni, pedig én szívesen segíteném ebben. Úgy érzem, hogyha szólok neki és azt teszi, amit én mondok, akkor az már az, amit csak én akarok, az számára már "kényszer".
2009. okt. 9. 13:44
 9/29 anonim ***** válasza:

13.41. vagyok

Hány éves a párod? Az előző kapcsolataiban is ilyen volt, vagy esetleg a gyereketek megszületése után lett ilyen?

2009. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem pusztán arról van szó, hogy nincs közöttetek szex, de még veszekedést, sértődést is okoz. Szerintem ez lassan ölő méreg, ami idővel fel fogja őrölni a kapcsolatotokat. Szerintem a házastársaknak mindig kívánniuk kellene egymást, nem csak az első pár évben. Ha ez nincs meg, akkor ott valami megbúvó és megoldatlan probléma van.
2009. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!