Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne? Ti...

Nektek is rosszul esne? Ti hogyan viselkednétek?

Figyelt kérdés
A történet dióhéjban. Nemrégen férjhez mentem , a sógornőim nagyon kedvesek voltak velem az elején, aztán megváltozott valami. Átlagos életet éltünk, és régebben sokkal nagyobb összetartás volt köztünk, keresték a társaságunkat. A közelmúltban egy nagyobb pénzösszeghez jutottam és úgy vettem észre, hogy sokkal távolságtartóbbak, hidegebbek lettek velem. :( Pedig én nem változtam semmit. Ti hogyan reagálnátok? Erőltessem a dolgot? Nagyon kedvelem őket.
2013. jún. 11. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nagyon dicsekedtél?
2013. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Kínosan ügyeltem rá, hogy még nagyon lelkes se legyek. Meg Nem is nagyon találkoztunk.
2013. jún. 11. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a való életben!

Sajnos az irigység nagyon elterjedt, még családon belül is. Persze tisztelet a kivételnek. De nálatok erről lehet szó. Sajnos az én testvéremék is ilyenek:( Mindig fújnak ránk,és átváltanak ellenségessé, ha úgy érzik, hogy nekünk valami jobban sikerült. Sokat szomorkodtam emiatt, aztán rájöttem, hogy nincs erre szükségem. Vannak barátaim, akik nem irigyek, egyforma a ragaszkodásuk, tök mindegy, hogy épp fent vagy lent vagyunk. Így sajnos egy ideje a tesómékkal nem járunk össze. Nem vagyunk rosszban, de elidegenedtünk egymástól. Nem könyörgöm már, mert tudom, hogy megint csak belém rúgnak.

2013. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azért meg nem fogok elnézést kérni, hogy nyaralni megyek, több év után. Ők is minden évben mentek, csak most nem mert most ők nem állnak úgy anyagilag.
2013. jún. 11. 10:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Valamilyen vallási csoport tagjai, ezért is gondoltam hogy rájuk nem hat a pénz, de úgy látszik nagyon is...
2013. jún. 11. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínû irigyek,azért viselkednek így,de javaslom ne foglalkozz velük.Majd ha megbékélnek,keressenek ôk téged,hiszen ôk azok,akik eltávolodtak valamilyen oknál fogva....
2013. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, de annyira rosszul esik. :(
2013. jún. 11. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak savanyú nekik a szőlő.Ez az ő problémájuk,nem a Tiéd.
2013. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát igen...ilyenkor derül ki, h ki is ragaszkodik igazán a "vallási csoportjához".. :)
2013. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!