Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy ez rosszul esik a...

Jogos, hogy ez rosszul esik a férjemmel? Hogyan tudnám békíteni őket?

Figyelt kérdés

Lányunk 2 éves, nagyon szeret anyósommal lenni és ő is vele. Anyósom óvónő, minden nyáron 5-7 hetet otthon van. Tavaly sokat voltunk nála a házában, nagy kertje van állatokkal és egy kis felfújható medencével. Vettünk oda hintát, csúzdát.


Anyósom most összejött egy férfivel, aki oda is költözött hozzá. Beszéltük hogy nyáron anyósom hogyan lesz szabadságon, mert szeptembertől én dolgozok, lányunk megy bölcsibe, élvezzük ki ezt a nyarat. Nem is volt gond, de aztán átjött anyósom egyedül és mondta, hogy a párja nem örülne ha sokat lennénk nála. Menjünk mindig munkaidőben és ne aludjunk ott.

Férjem ezen nagyon felhúzta magát, csúnyán összeveszett az anyukájával és a férfival is.


Anyósomnak az utóbbi pár évben volt néhány érdekes pasija, ez a mostani elég rendes, dolgozik, nem volt börtönben, nem iszik. Nem bírja a gyerekeket, neki nincs is.

Megértem a férjemet is, de anyósomat is, hogy öreg korára nem akar egyedül maradni.


A férjem most azt mondta, vagy mehetünk úgy, hogy nem vagyunk kidobva ha a pasi hazaér, vagy nem megyünk sehogy.


Ti mit gondoltok? Igaza van a férjemnek?


(Azt kérlek ne írjátok, hogy semmi közöm hozzá)


2013. máj. 15. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van a férjednek. Anyósodnak meg lehetne annyi esze magától is, hogy ha egy férfit befogad a házába, akkor legalább ő maga diktáljon már a saját házában, nem a befogadott férfi. Én se mennék anyámhoz, ha ilyet mondana. Ezek szerint neki fontosabb a pasi a saját unokájánál, és a fiánál?
2013. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a férjednek, mert mégiscsak Ő a fia. Milyen dolog az, hogy a pasas nem látja szívesen a gyermeketeket? Nem is akar kompromisszumot kötni? Értem ezt arra, hogy tiszteletben lehet tartani az intim szférájukat, nem kell sokat rajtuk lógni, de azért ne legyetek már kitiltva onnan, mert Ő betette oda a lábát.
2013. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Végül is igaza van a férjednek, mert a pasinak semmi köze sem a férjedhez, sem pedig hozzád, sem pedig a gyereketekhez. Ti anyósodhoz viszitek a gyereket, nem hozzá, ő csak most van és lehet jövőre már nem lesz, viszont a férjed mindig is anyósod fia lesz, a gyereketek pedig az unokája és ez szerintem mindennél fontosabb.

És mondjuk ha anyósod valóban kicsit több időt szeretne tölteni a pasival, azzal sincs gond, na de hogy a pasi irányítgassa, hogy mikor meg hogy vigyétek, csak mert neki ez nem tetszik, akkor meg jogos a felháborodás.

Ezt anyósoddal kéne megbeszélnetek közösen.

2013. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem az anyosodnak igaza van hiszen o nem ertetek el van sajat elete es most van parja akivel egyutt szeretne lenni. Az a velemenyem nem a pasi nem akarja az unokat hanem o mert elni akar.

A munkaidoben ott vagytok az szerintem jo megoldas nem kell valakinek egesz nap a nyakaban lenni.

Jovore mar biztos mas lessz a helyez addigra mar nem annyira friss a kapcsolat

2013. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem anyósom akarja így. Nagyon bántja hogy két tűz közé került, ráadásul úgy tűnik, szégyenli is magát.


Persze az egyértelmű, hogy nem leszünk ott annyit mint tavaly. Meg ha már összeköltöztek, akkor mindegy kinek a háza, a másiknak nem lehet kuss a neve, hozzá is kell alkalmazkodni.


De ha ő hazaér 4-5kor, amikor a lányunk még nagyban pancsol vagy játszik, akkor talán nem nagy kérés hogy maradjunk még pár órát.


Jövő nyáron már nem lesz érdekes, mert bölcsiben lesz a lányunk.

2013. máj. 15. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Férjednek van igaza.
2013. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is férjed mellé állok!
2013. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyósodnak kellene megmagyaráznotok, hogy ez így nem mehet, ezt ne engedje. Mert ha most enged a férfinek, akkor ki tudja mi lesz később. Nagy valószínűséggel a férfi annyira anyósod fejére fog nőni, hogy teljesen ő fog dirigálni a házban, anyósodnak pedig egy szava sem lehet a saját otthonában, saját házában.
2013. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!