Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne bolonduljak meg az...

Hogyan ne bolonduljak meg az apám barátnőjétől?

Figyelt kérdés
Egy családi házban lakunk. Az apám és a párom is vidéken dolgozik, hétvégente jönnek haza, így én élvezhetem apám barátnőjének egész hetes kényeskedését. Most ráadásul terhes is, tehát még az alapra rá is játszik. Kezd nagyon, de nagyon sok lenni belőle. Neki már hiába szólok, hogy figyeljen oda magára, hatástalan. A hétvégén már szóltam apámnak is, aki a legnagyobb meglepetésemre még engem oktatott ki, hogy legyek kicsit megértőbb, hiszen babát vár. Egyszerűen egyre reménytelenebb a helyzet én pedig bele se merek gondolni, mi lesz, ha megszületik a kicsi.
2013. jún. 11. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz kényeskedés alatt?
2013. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik füleden be másikon ki, ha nem reagálsz majd leszokik róla.
2013. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmi nem elég jó neki, bár semmit nem is csinál. Mindenen képes nyávogni: hideg van, meleg van, enne, de nincs amit éppen akar, kaját rendel, nem ízlik, rendel másikat, elmegy és gyorséttermekben eszik, majd kesereg, hogy apám milyen keveset keres, mert 2 hét után elfogy a pénze, nem tetszik a függöny színe, a bútorok nem elég újak stb. Már egy éve itt lakik, eleinte még bejött ez a "nem hallom meg miket mond" hozzáállás, de egyre kevésbé megy. Már elkezdett a kicsinek vásárolgatni, de még semmi hasznosat nem vett, így bár már apám a babának megspórolt pénze elfogyott, a kicsinek még nincs meg szinte semmije sem. Apám ebben is engem lát hibásnak, mert nekem kellene segíteni, hogy mi az ami fontos és mi az ami nem, mintha hallgatna rám...

Ötletem sincs mit csinálhatnék.

2013. jún. 12. 06:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözzetek el. Akkor nem kell hallgatnod.
2013. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a költözés egyikünk részéről sem megoldható, tehát valahogy beszélnem kellene vele, de nem tudom mit és hogyan mondhatnék még neki, hogy eljusson az agyáig.
2013. jún. 12. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!