Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma elaludtam és félek hogy...

Ma elaludtam és félek hogy apám mérges lesz. Mit csináljak mit mondjak?

Figyelt kérdés
Nem annyira szigorú, de már tegnap sem voltam ( fogászat, volt igazolás)erre ma elaludtam és tuti ki lesz h nem kéne későn feküdnöm meg gépeznem stb... Mit csináljak? inkább játszam el h beteg vagyok? de akkor fel kéne hívnom meg reggel szólhattam volna... Segítsetek tanácstalan vagyok

2013. jún. 4. 09:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Menj el dokihoz, játszd el, hogy beteg vagy és írass igazolást, akkor talán megenyhül.
2013. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valld be neki, hogy elaludtál és kész. Ha meg mérges lesz, majd elmúlik neki. Már úgysem tud mit csinálni. De az iskolába még mindig bemehetsz, és akkor talán apukád sem lesz annyira mérges.
2013. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a suliba, és mondd meg, hogy elaludtál. Ezért nem fogják apádat felhívni.
2013. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha bemegyek sem lesz jobb mert nem szeretnék igazolatlan órát. El kell mennem orvoshoz. Szerintetek valjam be, hogy elaludtam? az a baj hogy már nem ez az első, hogy elalszom (második) és nem lenne túl boldog , de ha meg betegséget színlelek valami hihető kéne .... és akkor is furcsa hogy nem hívtam reggel... tegnap a fogászat miatt nagyon fájt a fogam, de hogy az miatt ne menjek jobban felhúzná, mintha bevallanám hogy elaludtam igaz?
2013. jún. 4. 09:29
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valld be... A szüleid is igazolhatnak 3 napot, ha ez még mindig él. Lehet letol meg ideges lesz, de ez van, van egy szabadnapod, ha annyira nem akarsz ma már bemenni.

Én felhívnám most a helyedben, hogy elaludtál, mit csinálj!? Majd ő megmondja hogyan tovább és így lenyugszik kicsit mire hazaér.

2013. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel apád, mondd meg neki, hogy elaludtál. Kérdezd meg tőle, mit tegyél. Bemenj-e a suliba, és később ő igazolja, vagy esetleg lesz igazolatlanod. Vagy azt mondja majd, menj dokihoz.
2013. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Mi ez a hülyeség, hogy "dokihoz megyek és kérek igazolást, pedig nem is vagyok beteg". Ha én lennék a doki, páros lábbal rugdosnám haza az ilyet!


Kérdező: menj be a suliba, akkor nem 6-7 igazolatlan órád lesz, hanem csak kettő. Az apádnak meg valld be, és igaza van, nem kéne későn feküdnöd meg gépezned. Ha mondjuk fél 7-kor kell kelned, számolj vissza onnan 8 órát, és mindig fél 11-kor menj aludni.

2013. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ha belegondolsz én egész évben egyszer voltam beteg míg mások 6x 7x... Szerintem ez az egy eset megbocsáltható
2013. jún. 4. 09:56
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Most alkudozol? :)

Inkább örülj neki, hogy nem betegeskedsz, legyél rá büszke.

2013. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
valld be faternak, nem harapja le a fejed ... legfeljebb egy ideig korábban kell ágyba menned, a sulinak meg úgyis mindjárt vége
2013. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!