Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha meg buktam...

Gmarci98 kérdése:

Mit csináljak ha meg buktam és nem pótvizsgázhatok és a szüleim elég ideges típusok?

Figyelt kérdés

#sajnos #tanácsott kérnék #mitt tenéttek a helyemben
2013. jún. 11. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
A szüleid inkább törődős vagy figyelmes típusúak lettek volna, akkor nem érte volna őket ez a meglepetés.
2013. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

szil...

afenébe

2013. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
#2 jogos
2013. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Viseled a trehányságod következményeit. Számomra az meg egészen érthetetlen, hogy nem tudták a szüleid már jóval előbb, hogy nem állsz jól néhány tantárgyból.
2013. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem pótvizsgázhatsz? Azt lehetővé kell tenni a diák számára.

Amúgy akkor, újra járod az évet. Lehet, hogy a szüleid kicsit idegesek lesznek, de inkább veszíts egy évet és végezz jó eredménnyel :)

2013. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Húzhatod még két napig.... a kérdés hogy van-e értelme!?
2013. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát igazábol már hiába huznám mert már mindegy
2013. jún. 11. 20:56
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Milyen érdekes, ha a du.gásról van szó, akkor egy 15-16 éves gyerek életébe ne szóljanak bele a szülei, de ha arról, hogy egy ilyen korú gyerek ba.szott tanulni, akkor a szülők a felelősek....


Kérdező:

Tudják a jegyeidet? Aláírattad, és minden jegy be lett írva az ellenőrzőbe? Ebben az esetben a szüleid nem fognak meglepődni, meg gondolom ismernek is.


Amennyiben eltitkoltad a jegyeidet, meg sumákoltál egész évben, akkor tartsd oda az arcod azokért a megérdemelt pofonokért, hátha helyrerázza a meszet az agyadban.


Év közben bezzeg nem jut eszetekbe, hogy húúúú, bammeg, ha csak lógok, bulizok meg netezek, akkor év végén meg fogok bukni, és hogy állok majd anyám meg apám elé!!


Ilyenkor, meg félévkor a GYK a siratófal, ahol lehet óránkét négy-öt kérdést feltenni, hogy most mi lesz.


A következő nagy sírás akkor lesz, ha mész egy gyárba 12 órás folyamatos műszakba, mert máshová nem vesznek fel dolgozni, és ahhoz meg nem fűlik a fogatok.


Üdv a droidok világában!

2013. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk, odaállsz a szülék elé, hogy idesanyám, idesapám, ordasnagy agyatlan kreténnek születtem, kitől örököltem ezt? Vagy örökbe fogadtatok?
2013. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
az volt az igazi baj hogy lusta voltam
2013. jún. 11. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!