Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez baj hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj hosszútávon, ha ilyen típusok vagyunk mindketten?

Figyelt kérdés

A barátom és én is olyanok vagyunk, hogy nem vagyunk különösebben kedvesek (olyan klasszikus értelemben véve), eléggé jellemző a társalgásainkra az ironikus stílus, nem dicsérgetjük egymást folyton, nincsenek romantikus megjegyzéseink...stb

A barátaim szerint ez probléma, és ez hosszútávon úgyse mehet így, és ezen még idejében változtatni kéne.

Én nem érzem így, semmiféle negatív érzésem nincs emiatt. Én korábban is ilyen voltam (az előző barátaim viszont sokkal inkább romantikusak, érzelgősebbek voltak), ezt korábban sérelmezték kicsit... de most hogy egyikőnk se ilyen, ez így nem baj, nem?

Persze elismerjük a másik sikereit, belső értékeit, külsejét, biztatjuk, segítjük egymást mindenben, szóval nincsen hiány semmi jó dologban, egyszerűen ez az álszent maszlag hiányzik. Ez tényleg baj lenne?

Ti hogy látjátok?


2013. jún. 9. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a zsák a foltját eset, de előbb vagy utóbb szükséged lesz arra hogy megdicsérjen hogy legyen önbizalmad hogy tudd hogy még mindig szépnek tart hogy értékel hogy nőnek érezd magad mellette.
2013. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy probléma lenne, ha egyikőtök sem igényli az ilyesmit. A barátaitok csak nem tudják elképzelni, hogy hogy lehettek ilyenek, de valószínűleg ti kicsit jobban tudjátok, jó-e így nektek, mint a barátaitok.
2013. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nektek jó így, és nincs hiányérzetetek, akkor nem gond.


17/L

2013. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából én részemről tényleg nem igénylem az ilyesmit, és ha korábban is bárki ilyen dumákkal jött nekem, max egy szájhúzás volt a reakcióm... fene se tudja miért, de én ezeket nem tudom komolyan venni (tudom, hogy úgy gondolják a dicséreteket, de akkor is olyan röhejes hallani).

Viszont az a része érdekel a dolognak, hogy vajon a barátomnak azért mondanom kéne ilyesmiket?

2013. jún. 9. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd.
2013. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

dehogy baj! :))) szerintem ez így pont jó!


Első párommal mi is nagyjából így voltunk, és szerintem ha nem hiányzott volna az, hogy kiéljük magunkat (tinik voltunk még, 3 évet voltunk együtt), akkor a mai napig együtt lennénk. :)

Miért kéne egymást nyalni akkor, ha nincs rá igényetek? Nem ebből áll a szerelem.

2013. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!