Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan nők akik nem...

Vannak még olyan nők akik nem hűséges típusok?

Figyelt kérdés
Nehéz elmagyarázni a kérdésem, nem akarom, hogy félreértsetek. A legtöbb nő ezen az oldalon kis tündi angyalkának tűnik. Vannak olyanok akik párkapcs.ban élnek, de egy idő után megunják a párjukat és elkezdenek kifelé kacsntgatni? vagy hiányzik nekik a csábítás flört? Másnéven egy női testbe egy pasi egója?
2010. máj. 13. 02:32
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

jópár barátnőm van, akik okosak, jó munkahelyük van, jól keresnek, szépek, intelligensek, nem qrvák, mégis megcsalják a párjukat mert nem tudnak ellenállni a kísértésnek, de ki szeretném emelni, hogy nem az érzelmek dominálnak a megcsalásnál, csak a szex! Nem büszkék rá, és nem is fájdalom szerzés céljából csinálják.

Ha van vki aki ilyen az jelezze, mert nagyon kíváncsi vok

2010. máj. 13. 02:36
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb nő ezen az oldalon kis tündi angyalkának tűnik."


Családi kapcsolatok kategóriában lehet, azt nem nagyon olvasgatom, de a Szerelem, szex témakörbe írogatók között van mindenféle típus.

2010. máj. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

őőőőőőőő.


Nem,nincsen több, csak a barátnőid azok, a többi nő mind angyalka.


Ez most egy komoly kérdés????

2010. máj. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
A nők akkor csalnak, ha az állandó partnernél nem kapják meg azt, amitől nőnek érezhetnék magukat. Ilyenkor kell az önigazolás, hogy "azért vannak, akiknek én még nagyon is jó vagyok".
2010. máj. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%

Lehet valakinek férje, gyerekei, kutyája, macskája, pénze és háza autója, de ha ezek egyike sem elég, hogy azt érezze, hogy szeretetteljes közegben van, akkor nézegetni kezd kifelé.

Persze legtöbbször üres kalandokba bonyolódhat csak. Ha otthon nem talál szeretetet, akkor máshol sem fog.


Egyébként az unokatestvérem sportból meg anyagi érdekből rendszeresen megcsalja a férjét. Mindenkivel próbálkozik a saját bevallása szerint is, ha jobb akadna, el is válna.

2010. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Én életemben 1-szer csaltam és az elözőnek adok igazat.6 év útán csaltam meg a páromat aki az első 1 után már nem is foglalkozott velem és évente kb. 1-2 alkalommal szeretkeztünk, nem is volt belém szerelmes, csak én szerettem.De az utolsó 2 évben én is ki szerettem belőle,csak nem mertem lépni,mert nálam lakott és tudtam h. nem tudna hová menni,de annyira megelégeltem h. csak kihasznál engem és a családomat, h. a sors úgy hozta h. előbb csaltam mint szakítottam.De utána szakítottam vele, de valszeg jó h.megcsaltam mert ha nem tettem volna, lehet még mindig nem "rugtam volna ki".(de amúgy ő is megcsalt, csóval nem egy angyal volt.
2010. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

Ma már a nők egyrészénél is a szex a legfontosabb. A párok nem tudnak toleránsak lenni egymással. A nők elvárják,hogy a pasik imádják őket. Ha ez nincs,akkor elhanyagolva érzik magukat,és jöhet a másik pasi.

A nagy baj,hogy ez akkor is így van,ha már gyerek van. Nem a gyerek érdeke a fontos ( pedig csodálatos anyának hiszik magukat) hanem a saját maguké.

2010. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a szex a legfontosabb, mellesleg azt adja meg a legkönnyebben egy férfi.

A törődés és odafigyelés hiányzik, nem az imádat, mert én sem vagyok tökéletes.

Egyszerűen az a gond, hogy beszélek a másikhoz, de nem hallja meg csak 1 percre, aztán elsiklik az egész felett.

Mindig megígér mindenféle segítséget, de valójában nem tud segíteni semmiben, ami nekem fontos lenne.

Sajnos törődést és odafigyelést flört vagy futó kaland sem pótol.

2010. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, amíg egy nő nem él komoly párkapcsolatban, ott flörtöl és akkor, amikor akar.Az hogy le is fekszik egy -egy pasival....hát, nem csak a férfiaknak szükséges a tapasztalat, ne legyünk már álszentek!3 esetben ítélem el (én) a nők kicsapongásait: ha pl. már 4 éve él "un." komoly kapcsolatban; házasság esetén; vagy ha nős/családos hapsival akar kezdeni.
2010. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Lehet lepontozni, de én ilyen vagyok. Van egy tündér férjem 6 éve, tényleg imádom, de a szex... valamiért elmaradt a szenvedély, pedig én mindent megtettem. 10 évvel fiatalabb vagyok nála, éa igen, csalom. 3 éve. Nem mindig mással, hanem "állandó" szeretővel, volt aki 1 évig is megvolt. Simán a férjem szemébe tudok nézni, és azt mondani, hogy szeretem, mert így is van. Az csak szex.
2010. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!