Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha meg buktam...

Gmarci98 kérdése:

Mit csináljak ha meg buktam és nem pótvizsgázhatok és a szüleim elég ideges típusok?

Figyelt kérdés

#sajnos #tanácsott kérnék #mitt tenéttek a helyemben
2013. jún. 11. 20:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Annak idején én is megbuktam, de szerencsére pótvizsgázhattam.

Édesanyád is ideges típus?

Nálunk az volt, hogy anyukámnak elmondtam (persze nem volt boldog, de sejtette hogy ez lesz) Ő meg elmondta apunak.

Úgy könnyebb volt apuval szembenézni hogy ez van, miután anyu elmondta neki négyszemközt mi a helyzet.

Nincs esetleg valami rokon, nagyszülő, aki megérti és segít szüleiddel elfogadtatni hogy ez nem a "világvége"?

2013. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

igazából itt te fogsz jobban szívni, mert újra kell járnod azt az osztályt amiben buktál. új oszitársak, új osztályfőnök.

nyugodtan mondd el nekik, megölni csak nem fognak, viszont a szigor innentől garantált. ne okolj érte senkit, csak magadnak köszönheted.

hány tárgyból buktál? mivel tudtommal ha csak 1ből vagy 2ből vágnak meg, akkor mehetsz még egy körre, ha többől, akkor duplázhatsz.

2013. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
ha csak egy vagy két tantárgyból bukik valaki,akkor egyértelműen lehet pótvizsgázni,ha háromból,akkor a tanár eldöntheti engedi-e vagy sem,háromnál több tantárgynál pedig évismétlés.
2013. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nincs olyan rokon akivel ezt meg tudnám beszélni


nálunk viszon anyu is apu is szigurú

2013. jún. 12. 14:07
 15/19 anonim válasza:
88%
1.56 ra matek 2 yeah
2013. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
A 7-es hozzászólóhoz szólnék: Nem mindenki anyuci kedvence mint Te. Valakinek otthon nem tanítanak semmit, mert annyira magukkal vannak elfoglalva, hogy le se szarják a gyerekük. Én is megbuktam, ki is rúgtak a suliból, leérettségiztem máshol, felhagytam az önsajnálattal és ezzel együtt a drogokkal, meg a bulikkal. Nem azért csináltam, mert milyen jó, hanem mert nem törődött velem soha senki, telibe szartak otthon, egyik csalta a másikat, elküldtek suli mellett dolgozni stbstb. Érettségi után külföldre mentem ahol csöveztem nappal és éjszaka dolgoztam, aztán haza jöttem, bevállalatam a 12órás gyári munkát több műszakban, mellette meg tanultam, épp most lesz a közgazdasági állam vizsgám, és három év gyári munka után ugyanott beszerző lettem... Még diplomám sincs, igaz nemsokára lesz. Csak azt akarom mondani, hogy amíg nem látsz a dolgok mögé, addig ne tégy felelőtlen kijelentéseket, senki nem kíváncsi arra, hogy oszd az észt, még ha részben igazad is van... De ahogy írta a kérdező lusta volt és azért bukott meg, sztem az első lépést megtette a maga fejlődésének irányába...
2013. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
! es és 8 as válaszadoknak nektek duplán adnék zöld kezet. Igazuk van a tisztelt kérdezö tanult volna és akkor nem lenne ez viselje a következményeket. Az 1 es válaszadonak meg annyit hogy nem teljeen a szülö a felelös hogy a gyerek nemtanult csak annyiból hogy tisztelt szülök legközelebb kérdezétek ki a csemetétektöl a házifeladatot és menjetek be szülö értekezletekre az iskolába mert ott megmondják mi van a gyereketekkel. Igen részben a szülök is hanyagok de azért nemtudjuk a teljes történetet és azért érdekli a gyerek sorsa ha idegesek a bukás miatt.
2013. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kimaradt 4 es 8 as válaszadonak dupla zöld kezecske,


Tisztelt kérdezö hány tantárgyból let bukta ?

2013. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ara bezzeg nem válaszolsz mi ? Mennyiböl buktál akkor viseld a következményeket . Had legyenek csak idegesek a szüleid nem talán majd tapsolnak bukott szamár van a családbad
2013. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!