Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak sincs pénze? Páromnak...

Másnak sincs pénze? Páromnak két munkahely, én Gyed-en másfél éves kisfiammal, anyósom rengeteget segít, húst is ő veszi, még sincs pénzünk szinte semmire.

Figyelt kérdés
Ez kész őrület. Rezsivel is mindig el vagyunk maradva csak a lakástörlesztővel nem, egyelőre... de hónap vége előtt egy pár nappal szinte forint nélkül kell ételt varázsolnom az asztalra. Kezd elegem lenni nagyon. Más hogy van ezzel? Hogy csináljátok? Hogy bírjátok?
2009. okt. 10. 12:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Miért nem mész vissza dolgozni? Akkor lehet, hogy több pénzetek lenne, és egy másfél éve gyereket simán lehet már bölcsibe járatni.
2009. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Simán, de a fiam még cicizik, én meg államvizsgára készülök, hogy rendes munkám legyen mire visszamegyek.Egy fenékkel nehéz két lovat megülni... Nem kevés a Gyed-em sem, csak nagyon sok a lakástörleszés. A bank jól kirántotta alólunk a talajt...
2009. okt. 10. 14:27
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén gyed-en, férjem dolgozik és 17 hónapos a kislányunk. Hárman kb. 220 ezerből jövünk ki, eddig még mindig sikerült mindent kifizetni, de sajna megtakarítani nem tudunk. Bár az is igaz, hogy férjem kocsival jár dolgozni és cigizik, de úgy vagyunk vele, hogy amíg belefér, addig menjen kocsival, sokkal nem lenne olcsóbb a bérlet sem, így meg többet van velünk. Nyilván, ha nem jönnénk ki, akkor az autó lenne az első, amiről lemondanánk. Nekünk is van lakáshitel, de szerencsére nem kellett sokat felvenni.
2009. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a kevés, sok, ez tág fogalom, sajnos sok embernek a világ pénze nem elég, a másik kevésből is kijön.

Sajnos nekünk is kevés a pénz, eddig még kijöttünk, persze nagyon meg kell nézni, mit mire költök, sokszor már olyan vagyok,,mint egy fejszámoló művész!! Igaz kölcsönünk nincs, de van 2 kamasz gyerek. És mostanra megtudtam mit jelent kis gyerek kis gond, nagy gyerek....

Szóval ahogy nőnek, egyre többe vannak, de addig amíg munkánk van és jövedelmünk nem sírok! Mert aki a munkáját elveszíti, az mindent elveszít! Nem akarom megtudni milyen!!!!!!

2009. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!