Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új munkahely egy két éves...

Új munkahely egy két éves gyerek mellett, hogyan vágjak bele?

Figyelt kérdés

Most mentem vissza egy hónapja a melóhelyre, de már látom hogy nem lesz nekem hosszútávon jó. Elkezdtek fúrni, a főnököm azt se tudja fiú vagy lány, nem becsülik a munkámat, alacsony a fizetés. Szóval úgy gondolom két diplomám van, többre vagyok hivatott. A bibi hogy egy éves tapasztalatom van, az is gyerek előtt, így nem tudom hogy kéne beleírni az életrajzba, hogy van egy gyerekem, de azért dolgozni akarok.....Egyedül álló vagyok, de sok a segítségem, kicsit félek meglépni, de tudom, hogy ami most van nem tartható sokáig, főleg a lelki dolgok miatt!

Van egy hely, ami szimpi, amit kérnek azt tudom, talán még többet is tudnék mutatni és még közelebb is van a lakásomhoz, de hogy vágjak bele? Van valakinek tapasztalata ilyen típusú álláskereséssel kapcsolatban?


2010. nov. 20. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldözgess önéletrajzokat, de a gyereket bele ne írd.
2010. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem akarom beleírni, de ha megkérdezik, hogy ugyan mit csináltam az elmúlt három évben, akkor arra mit mond az ember?
2010. nov. 20. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

önéletrajzba nem irod bele


interjun ha megkérdezik,akkor megmondod,h van baba


de amig nincs más fix,ne hagyd ott a mostanit

2010. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

persze, az alap, hogy nem lépek ki addig a melóból, amíg nincs másik

Valakinek esetleg van konkrét tapasztalata, amit elmesélne?

2010. nov. 20. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én amikor terhes lettem, akkor zártuk be a saját üzletünket, így már a terhesség alatt is otthon voltam, 1 éves volt a fiam amikor visszamentem mesterképzésre, és most a második évben kezdtem el munkát is keresni. Nem igen hívtak vissza, pedig tapasztalatom, és képzettségem is van, így elkezdtem gyakornoki pozíciókat pályázni. A második helyre fel is vettek. Az interjú végén nyíltan elmondtam hogy van egy fiam, akit egyedül nevelek, de van segítségem. Mivel a csapat fiatal, és szintén sok a gyerek, így elfogadták, sőt együttműködőek. Azóta is voltam több interjún, soha nem kérdezték hogy mi volt abban a kimaradó 2 évben, volt ahol elmondtam a fiamat, volt ahol nem, többnyire ettől függetlenül sem egyeztek az elvárásaink egymástól. Ja és tudni kell hogy szállodaiparban dolgozom
2010. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
tehát nem a szokásos napi 8 óra hétfőtől péntekig. Szerintem pályázz meg minél több állást és menj el az interjúkra, hogy minél több tapasztalatot szerezz, és magabiztos legyél!! Szurkolok
2010. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, én is úgy gondoltam, h őszinte leszek, ha arra kerül a sor.....van egy nagyon szimpi hely, írok is egy életrajzot!
2010. nov. 20. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az interjún elmondanám hogy van gyermekem, a felügyelete megoldott. A munkáltatót elsősorban az érdekli, hogy leszel-e vele táppénzen, vagy folyamatosan számíthat a munkádra.
2010. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!