Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet élni ennyiböl a...

Meglehet élni ennyiböl a kisfiammal?

Figyelt kérdés
külföldön lakom jelenleg a kicsi apukàjàval.megromlott nagyon a kapcsolatunk,ugy néz ki hazaköltözöm a kisfiammal.gyerektartäst kapnék havonta 100 ezerft-ot(ennyi van a papiron).mellette dolgoznék(mükörmösként).ennyiböl meglehetélni viszonylag jol?bevallom,azéRt tettem fel a kérdést mert félek egyedül maradni a kicsivel(2éves),és tudni szeretném mire szàmitsak..
2009. okt. 10. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Sokan úgy nevelnek egyedül gyereket, hogy alig kapnak gyerektartást. Én egy fillért sem kapok, 2 éves a fiam, de megélünk, kb havi 100-ból. Szóval igen, szerintem meg lehet élni ennyiből.
2009. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez hozzá jön még a gyes és a családi pótlék, meg amit a munkádból keresel, szerintem meg lehet élni belőle, ha nem is fényűzően. Nagyon sok múlik azon, milyen lakásba költözöl. Mennyi az albérlet, a rezsi. A többit spórolással ügyesen meg lehet oldani.
2009. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, a kb. ekkora kislányával él együtt. Gyerektartást nem hajlandó fizetni az volt férje. Nem tudom a gyerkőc hány éves korától jár már csak a gyes, de úgy tudom majdnem a legkevesebb összeget kapja, a szülei próbálnak segíteni, de sokat nem tudnak. Nehezen, de megélnek a lányával.
2009. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy kell-e albérletet és rezsit fizetned.

Ha a szüleidhez költözöl, ahol csak a rezsibe kell belepótolni, na és egy kis kaját meg ezt azt venni, akkor simán meg lehet élni.

ha viszont albérletet is fizetned kell, az már kicsit necces. Nem tudom hol(melyik városban) akartok lakni. Errefelé (Miskolcon) egy másfél szobás lakást olyan 30-ért találsz, de ehhez jön még ugye a rezsi+ a kaja, az mondjuk legyen kettőtöknek 60-70 E. Ebben nincs semmi luxus, ruha, autófenntartás, stb.

2009. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját lakásod van és nem bérelni fogsz lakást szerintem igen.
2009. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Micsoda??? Még, hogy meg lehet-e élni?! Fényűzően. Mint műkörmös, dögre keresheted magad, ha szeretsz dolgozni és szépen dolgozol.
2009. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz meglehet,még ha nem is fényűzően. Sokat nem költekezhetsz sztem fölösleges dolgokra,de meglehet oldani,ismerek olyanokat akik ennél kevesebből kénytelenek gazdálkodni
2009. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Mért ne lehetne megélni? más negyed ennyi pénzből tart el 3 gyereket... :)

Kicsit úgy érzem ( nem rosszindulatból), de mintha te inkább az élet szinvonaladat féltenéd, mert gondolom eddig azért mindenetek meg volt.

2009. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem az előzőeket. 100-ból /hó nagyon nehezen lehet megélni, de megoldható. Én főbérlőként óvatosságból nem adnám ki nektek az albérletet. Nem rosszindulatból mondom!

Ha nem kell albérletet fizetni, igen szerényen talán elég.

2009. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi pénzből szerintem sem lehet gondod.

Nem értem az aggályod!

Szerintem is inkább a megszokott életszínvonalat félsz elhagyni... :S

2009. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!