Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglehet élni ennyiböl a...

Meglehet élni ennyiböl a kisfiammal?

Figyelt kérdés
külföldön lakom jelenleg a kicsi apukàjàval.megromlott nagyon a kapcsolatunk,ugy néz ki hazaköltözöm a kisfiammal.gyerektartäst kapnék havonta 100 ezerft-ot(ennyi van a papiron).mellette dolgoznék(mükörmösként).ennyiböl meglehetélni viszonylag jol?bevallom,azéRt tettem fel a kérdést mert félek egyedül maradni a kicsivel(2éves),és tudni szeretném mire szàmitsak..
2009. okt. 10. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, én egyedül élek panelban, és télen csak a rezsi 50-60 ezer...Úgyhogy 100-ból nem nagyon lehet ugrándozni, az más ha lesz mellette kereseted, úgy már egyszerűbb.
2009. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nem az életszinvonalamat féltem,nem gazdag a pärom sem..

csak a pärom elött éltem mär egyedül,kicsit talän megvagyok ijedve az egésztöl,egyedül maradni a kicsivel.albérleteznénk,igen,és a gyerektartäs mellett egyértelmü hogy dolgoznék is.2 éves a kicsi,menne bölcsibe,deolyat kénefizetnem neki ami németnyelvü.(az apukäja miatt,hiszen ha hazaköltözöm,nem tudnä az apa nyelvét,ha csakhavonta 1-2 napra lätnä:(..)

ezert ezbiztos dräga ovi:(,de muszäly.

2009. okt. 10. 21:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a panelba ebben a hónapban fűtés nélkül 50.000 forint volt a rezsi (a luxus csak a net meg a kábel tv, ez együtt 5500ft). És erre jön majd még a fűtés, ami mifelénk olyan 25.000 havonta. És neked jön még az albérlet, ami +30-40.000. Elég húzós 100-ból kijönni, de ha mellé rendesen / szépen dolgozol, akkor azért ki lehet jönni.
2009. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát olyan 1 éve mi 4en éltünk 70e forintból szal valahogy csak összehozzátok.
2009. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!