Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy még...

Szerintetek gáz, hogy még mindig szoktam a családtagjaimmal aludni egy ágyban,18 évesen?

Figyelt kérdés

Legtöbbször a nagymamámmal alszom, de előszokott fordulni, hogy anyuval, apuval is. A tesóimmal ritkán.

Van külön szobám, mégis olyan egyedül érzem magam benne. Igénylem, hogy legyen valaki mellettem este, mert valahogy olyan megnyugtató. Így jobban is tudok aludni. A nagymamámnak viszont már kezd nem tetszeni a dolog.

Szerintetek erről le kéne szoknom?



2013. jún. 14. 11:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Már vagy 10 éve le kellett volna erről szoknod.
2013. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Dafuq.
2013. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem alapjában véve nem lenne baj, ha az ember időnként tesóval vagy családtaggal alszik, ha mondjuk a helyzet azt kívánja (helyhiány), vagy épp olyan napja van.

De az, hogy te egyáltalán nem vagy képes egyedül aludni, az gáz, és nem kicsit. Nem egészséges ennyi idősen nagyival, szülővel aludni, akárki akármit mond.

2013. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi évesen ez már nem egészséges....szokj le róla.
2013. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem egészséges, nem mondom hogy én nagy ritkán pl nem alszom a tesómmal, de ilyen tényleg évente 1-2x van, vagy kidőlünk egymás mellett a kanapén vagy mikor helyhiány van nálunk. Már rég le kellett volna szoknod erről az együtt alvós dologról. Nem csoda hogy a nagyid zavarja. Felnőtt vagy könyörgöm!
2013. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Valami okozhatja, hogy nem tudsz egyedül aludni, talán félsz?

De az is lehet, hogy a szülõk szoktattak erre, mert õk is féltettek.

Nem ártana leszoknod róla!

2013. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell leszoknod!!!! Át kell szoknod nemedtöl függöen barát/barátnö hálotársra.
2013. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Le kéne szokni erről, ha amúgy elfértek külön ágyba

Ha srác vagy sose nézel szex filmet meg nem nyúlsz este magadhoz?

Egyszer valaki mellett meghalt a hozzátartozója, azóta nem mer senkivel aludni csak egyedül :D

21/F

2013. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Szoktam"... ne, minden napos együtt alvásra gondoljatok.

Azért nekem van suli, és korábban kelek mint Ők. Nem szeretem őket felébreszteni. Ezért max. csak hétvégenként, ha előfordul.

2013. jún. 14. 12:00
 10/26 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló:

Nagyon sokáig együtt aludtam a szüleimmel és a tesómékkal. Nem volt jó anyagi helyzetünk, ezért egy ágyban aludt az egész család, majdnem 5 éves koromig volt ez így.

2013. jún. 14. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!