Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 3 vagyunk lány tesok (en...

3 vagyunk lány tesok (en kozepso) és nagyon zavar h nincs bátyám mert en nagyon szeretnek egyett! Sokszor szoktam elkepzelni torteneteket amiben van . Szerintetek ez fura h enyire szeretnék egy nálam kb.5 évvel idosebb tesot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a fura, hogy idősebb fiútestvért akarsz, vagyis egy férfit, aki taníthat és vigyázhat rád anélkül, hogy szexuálisan vonzódna hozzád.
2013. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan lány, akinek ez ne fordult volna már meg a fejében. De látod, mind elszúrtuk: nem szóltunk a születésünk előtt a szüleinknek, hogy hozzanak össze előbb egy fiút. :)

Gondolom, fiatalka vagy még, azért a sok képzelődés a báttyról. Majd eljön a fiú-barátok korszaka is, és akkor azok lesznek a "bátyusok". :)

2013. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bátyám van, és én meg lánytesót szeretnék nagyon! Ez ilyen, mindig az kell, ami nincs...
2013. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nővérem van, és én is ábrándoztam bátyról.
2013. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van bátyám, örültem volna ha nincs... sokat bántott.
2013. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel: ) Nem gondoltam volna, hogy van rajtam kívül valaki, aki egy bátyról álmodozna. A mai napig sokat gondolok arra, hogy de jó lenne egy idősebb fiútestvár, pedig 26 éves vagyok. (amúgy két húgom van)
2013. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem testvérem sincs és mindig is akartam egyet, tök mindegy, hogy fiú, lány, idősebb, fiatalabb, csak legyen. De nem lett és most már testvér nélkül kell leélnem az életem. Majd a gyerekemnek lesz testvére:)
2013. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én húgom akkor szerencsés neki 2 bátyja van :)
2013. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem van 5 batyam. Nagyon szeretem oket, de neha tudnak idegesitoek lenni. 13/L
2013. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
atyaég, 5 bátyád?!! Az rengeteg! :D
2013. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!