Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendbe hozható, mit tegyek? 39/N

Rendbe hozható, mit tegyek? 39/N

Figyelt kérdés
Kedvesem majd' 2év után elment haza anyukájához. Nagyon elszúrtam. Nagyon megbántott tegnap és egyedül maradtam itthon, boroztam. (őcsak kakaót és szörpöt iszik) Aztán véletlenül az én mélfiókom helyett az övé jött be a gépen, mire látom, mennyire örül egy barátnője amiért hazajön Németországból(3hónapot bírt kint dolgozni, egyikünknek sincs munkánk itthon) és mindenben segíti majd. Anyja és nővére nem igazán fogadtak el, nemtom miért, sosem adtam rá okot, sőt! Mivel borzalmas gyerekkorom volt (incestus-túlélő vagyok) és egyedül nevelem a kamasz fiam 10éve (18éves) elég sok megaláztatás ért és sokmindent be kellett nyelnem mint másnak is. Neki SOHA nem volt még pofon az életben, ha nem tetszett bármilyen munka neki, otthagyta. Most velem teszi ezt. Hetente egyszer boroztam általában feszültségoldás és kikapcsolódás gyanánt, se moziba, sehova nem járunk(jártunk). Most 3hónapig voltam egyedül szinte a lakásban, ő külföldön, néztem a 4falat, csöndben és a családja felém sem hederített, ha kérte hívjanak fel, válasz: mit mondjanak nekem?? tegnap bekattantam, és igen, én rontottam el mert ahogy megbántott minden kifakadt belőlem és mikor el akart menni nem marasztaltam még ki is dobáltam a cuccait (erkélyről is, sajnos) Szégyellem a dolgot (részben) de változtatni nem tudok rajta, kérlek ne bántsatok még jobban inkább tanácsot kérek! Bocs a hosszért. :(
2013. jún. 15. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vele van probléma, csak a családjával, akkor mindenképp próbáld meg! Érthető, hogy felgyülemlett benned a feszültség, de Te borultál ki, neked kell most kezdeményezned. A többi meg majd a reakciójától függ.
2013. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Föl sem veszi a telefont, ma elvitte a maradék cuccát is. Nagyon jól megvoltunk egyébként, irigylésre méltón jó volt minden. Eddig.
2013. jún. 15. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg van még sértődve, hagyd picit és keresd majd újra! De ha tényleg más gond nem volt, akkor ezen nem múlhat, kitartás!
2013. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
most ne keresd, adj neki pár napot, h lenyugodjon és esetleg rájöjjön, h hiányzol neki (ha folyton keresed, akkor épp az ellenkező hatást váltod ki). ki volt ez a lány, kiderült? veszekedtetek az alkohol miatt vagy miért emelted ki, h milyen gyakran iszol?
2013. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Heti egyszer és nem szeretem a nehéz italokat, Varga-bort vagy sört iszogattam. A gőz kieresztéséhez. De volt mikor olyan jó volt minden, hogy eszembe sem jutott. A lány tavaly lett otthagyva de tele van pénzzel és eléggé megvan elégedve magával is. A (volt) kedvesem is felnéz rá. Ő szerezte a legutóbbi állást is neki.
2013. jún. 15. 19:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Nagyon hálás vagyok érte, hogy vettétek a fáradságot! Írtam neki, ha ma nem jön át megbeszélni a dolgokat (egyedül leszek)akkor holnaptól nem fogom keresni békén hagyom. Tudja, hogy állom a szavam, azzal nem lesz gond. Talán ezt sem kellett volna de az esélyt meg kellett adnom, hisz én vagyok a bűnös. Ha szeret jön nem? Ha nem jön akkor meg egyértelműen nem is szeret. Vagy nagyon lesarkítom?
2013. jún. 15. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
egy éve? akkor egy ideig szerelmi háromszögben éltetek?
2013. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak a barátnője, nem a szerelmes barátnője. Nem volt 3szög. Bár a csajok nagyon csípik és nekem sosem esett jól ha előttem flörtölt velük de ez csak az elején volt.
2013. jún. 15. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapszabály, h piásan nem vitatkozunk! :-) Én is elkövettem ezt a hibát, h amikor dühös voltam a páromra, megittam vagy 2 pohár bort /nekem már annyi is sok :-)/ és hasonló balhé lett a vége. Csak higgadtan! :-) Akkor nem mondasz olyat, amit később megbánsz.

Én a helyedben egy olyan smst írtam volna neki, h ne haragudjon rám a viselkedésem miatt, és szeretném vele ezt megbeszélni. Hívjon fel! Bocsi, de amit te írtál, azt egy dühös férfi ultimátumnak veszi. Persze te ismered a párod!

Sok szerencsét! És tudod, a varázsszó: "bocsánat"! :-)

2013. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Föl sem vette a telefont és nem reagált semmire amit írtam. Most estére annyit sikerült kihoznom hogy legalább hajlandó átjönni holnap délelőtt. A bocsánatkérés megvolt de szerintem meg sem hallotta.. Sokat tanultam ebből. És ha belegondolok voltak jelek amik mutatták, hogy hol mi lett minek a következménye, ne kövessem el. De a reményvesztettség, munkanélküliség, pénztelenség és az ok nélküli bántások egyszerre összefutottak a fejem fölött és elsodortak. Egy igazán szerető és nyugtató öleléssel meg lehetett volna vígasztalni úgy érzem. De már mindegy vissza nem fordíthatom. És azt a mértékű tagadást amit a környezetéből kaptam mindig.. Egy dacos sértett kisgyerekkel hogy kell bánni? Én nem tudom hogy kell mert a fiam sem volt ilyen...
2013. jún. 15. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!