Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe hozható még?

Figyelt kérdés
A barátommal féléve vagyunk együtt,de az utóbbi időben úgy érzi valami hiányzik...nem biztos az érzéseiben,sokat dolgozik 2 munkahelyen,az elmúlt időben sok stressz érte.És én is sokat ,túl sokat talán akartam vele lenni.Nyáron nem leszek itthon,kint fogok dolgozni,de én szeretném Vele folytatni,minden jól működik egyébként ,nincsenek veszekedések...
2012. máj. 2. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A távolság szerintem nem tesz jót egy amúgy is gyenge lábakon álló kapcsolatnak. Mielőtt elmész, próbáljatok ismét olyan közel kerülni egymáshoz amilyen közel csak tudtok.
2012. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha fél év után úgy érzi, hogy valami hiányzik és nem biztos az érzéseiben, akkor én nem sok reményt fűznék a dologhoz. Ilyenkor még bőven a rózsaszín köd kéne hogy legyen. Ha már ilyenkor ilyen jellegű gondjai vannak, akkor az nem jön helyre.


28/n

2012. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!