Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek abba hogy a...

Belemennétek abba hogy a lányotok párja odaköltözzön hozzátok?

Figyelt kérdés

25 éves a lányom a párja 24,de még egyetemre jár ha minden igaz jövőre végez.Nagyon szeretik egymást és szeretnének együtt élni,de nincs hol,nincs miből.Ismerem a fiút sokat van nálunk, nem lehet rá egy szavam sem,segít a házkörül is a férjemnek,szóval elég jól kijövünk egymással.De aggódok az összeköltözés miatt,mert ha megengedem és ha nem működik akkor már nem tudom hazaküldeni,mivel a fiú 200km-re lakik tőlünk.

Ti mit tennétek?


2013. jún. 16. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem neked kell ot elkuldeni, hanem a lanyodnak, ha nem megy az egyutteles kettejuk kozott. Ha veletek nem jon ki, akkor inkabb koltozzenek egyutt el.
2013. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

o.O tulajdonképpen... de igen, elküldhetnéd, miért ne tehetnéd?

Viszont reméljük működni fog és nem kell se neked se a lányodnak elküldeni őt. :) Szerintem engedd meg. Esetleg mondd meg, hogy először próbálják x hónapra...

2013. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Nem.


Nekem is volt pl. 21 éves koromtól több éves párkapcsolatom, ahol 200km volt a távolság, mégsem jutott eszünkbe, hogy a szülők nyakára költözzünk. Sosem értettem, honnan jön ez egy fiatalnak. Ha annyira össze akarnak költözni, várják ki azt az egy évet mire dolgoznak/legalább az egyik dolgozik, és vegyenek ki közösen egy lakást.

2013. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
a lányod úgyis elküldi ha nem működik a dolog. bár a fiú helyében nekem nem lenne arcom más nyakára költözni, pláne h fizum sincs még.
2013. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Egyértelműen nem.
2013. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én megengedném. Ha van elég pénzetek (és nem sajnáljátok erre a pénzt), plusz még a lányod is szerelmes, te is kedveled a srácot, nem tudom, mi lehetne akadály.
2013. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Pont tegnap költöztünk haza a suli befejezése után (22 évesek vagyunk, egyetemen ismerkedtünk meg). Kövezzetek meg, de nálunk családtagként kezelik páromat a szüleim. Mehettünk volna az ő szülőjéhez is, de nálunk több a hely.
2013. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Először próbáljátok meg. egy, két heted várjatok és meglátjátok hogy jó ötlet-e vagy sem. Ha nem jó akkor gyüjtsenek pénzt házra.
2013. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
89%
Igen, mindenképpen. Én 23 éves voltam, amikor a szüleim megengedték, hogy a fiúm (most már a férjem) ideköltözzön hozzánk. Akkor még mindketten egyetemisták voltunk, én ösztöndíjas, ő dolgozott és természetesen bepótoltunk rezsibe/ kajába. Ezt is meg lehet beszélni, legjobb előre tisztázni. Azt sosem vártuk el, hogy a saját életünket ( buli, kirándulás, mozi stb.) a szüleim finanszírozzák, cserébe ők sem szóltak bele, hogy hogyan éltünk. Ha arra vártunk volna, hogy saját házunk legyen, akkor további 7 évig nem költöztünk volna össze. Albérlet szóba sem jött , azt a pénzt gyűjtöttük házra. Most 30 éves vagyok és lassan kész a ház. Hálás vagyok a szüleimnek, hogy mindig nyitottak és elfogadók voltak.
2013. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!