Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy az ember kapjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy az ember kapjon válaszokat ebben a szex-szerelem kategóriában, ostoba, trágár vagy kamu kérdést kell feltenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy legalább valami felháborító/különös dolognak kell lennie a kérdésedben.
2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen valami olyat kell, ami még nem volt. Ritka, hogy egy átlag kérdést felkapnak. Nekem is 1-2 válaszolóm szokott lenni csak. :)
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy itt megfelelő válaszokat kapsz a kérdéseidre?
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Írok neked példát:Sz@rtatok-e már az exetek ajtaja elé bosszúból?

Na például ilyen hülyeségeket,kell írnod és kapsz választ.

2013. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A tegnapi "Mennyiért adhatnám el a szüzességem vaterán?" kérdésemre jött 61 válasz a törlés elött :s
2013. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem biztos, csak épp örülnék a válasznak

minden "rámtüsszentett a barátom, lehetek-e terhes" stb. marhaságra válaszolnak, ha az ember normálisan kérdez, akkor meg 0 válasz :(

2013. jan. 8. 21:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem már herótom van a kicsi péniszes kérdésektől, a nyalós, szopós, anál szexes, b*zi vagyok-e? kérdésektől.

Annyira elcsépeltek már és a legtöbb esetben válaszolni sem érdemes, mert ha igazán ésszerű és logikus választ adsz, lepontoznak. Ez mire jó? Nem értem.

Jó mondjuk szeretjük a trollkodást is... :D

2013. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mert ebben a kategóriában azok vannak többnyire, akik nem értenek csak a hülyeséghez :))))
2013. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es, nekem is herótom van

sok az unatkozó ember, és már ki se lehet válogatni, hogy valakinek tényleg segítségre van-e szüksége

2013. jan. 8. 21:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg sok itt a tini, és az idétlen kérdések, de igyekszem tolerálni őket, mert hol kérdezzenek? Néha zavar, mikor feljövök és szívesen válaszolnék egy érett ember komoly problémában kiírt kérdésére, és sehol semmi. De még mindig jobban szeretem ezt a kategóriát, mint a családit, ott veszettül lepontoznak mindenkit, mindegy, mit írsz.
2013. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!