Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, ti ledöbbennétek ezen?

Anyukák, ti ledöbbennétek ezen?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok a lányom miatt aki 19 éves. Nemrég tudtam meg hogy egy 36 éves nős férfival keveredett össze. A kisasszonyból nehezen de kihúztam belőle hogy mi folyik köztük. Elmondása szerint semmi nemi érintkezés de ezen kivül bármi. Hihetetlen nagyon gusztustalan, szeretem a lányom de hogy ilyet művel a családban sem fordult elő. Szobafogságba van, nagyon haragszik rám mert kicsit kikeltem magamból. Férjem ha megtudja elájul. Ti mit tennétek? A telefonját kitéptem a kezéből sok sms hívások facebook üzenetek. Ilyen férfi mit akarhat? Ha jól tudom 2 gyereke van. Döbbenet :-(

41n


2013. jún. 16. 17:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem kicsit erős viselkedés volt, hogy a "telefonját kitépted a kezéből", és ha jól értelmezem, még a beszélgetéseit is elolvastad. 19évesen már majdnem felnőtt...

Oké, hogy butaságot csinál(t), de ezt a 'kitépegetést' én akkor is túlzásnak tartom.

2013. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
45%
Én biztos nem mondanám el anyámnak, hogy mit és kivel csinálok. Pont ezért.
2013. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
83%
Egyebkent 19evesen mar nem kene ugy viselkedned vele, mint egy 2evessel. Hasznosabb lett volna ha leulsz vele, es amolyan felnott modjara elbeszelgetsz vele a dolgokrol. Amugy meg egy 19evesnek szobafogsag?? Ne rohogtess..
2013. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok anyuka, nem is döbbentem le, mert sok ilyet hallottam! A helyedben megbeszélném a férjjel a dolgot, kicsit azért le is nyugtatnám, és utána pedig mondanám a férjnek, hogy hívja fel ezt az udvarlót, és mondja meg neki, hogy szálljon le a lányotokról! A lánnyal is elbeszélgetnék, hogy ezt hogy képzelte, olyan gyerekek pótanyja akar lenni, akik a tesói lehetnének?! Persze, meg kell hallgatni az ő álláspontját is, és szépen átbeszélni, hogy ez mért nem helyes, valahol próbáljátok megérteni őt is, és közös megegyezésre jutni!
2013. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
66%
19 évesen azt csinál amit akar. Nincs jogod elvenni a telefonját vagy szobafogságba rakni. Ha a férfi megcsalja a feleségét az az ő hibája, nem a lányod kényszerítette rá.
2013. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
40%
Előttem szólók! Hiába töltötte be a 18-at már, ha viselkedésben még gyerek! Az anyjának meg szerintem igaza van, a 36 éves előbb illik az ő korosztályába, mint a lányáéba!
2013. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Nem is ő mondta el hanem egyik barátnőm meglátta őket, más választása nem volt. Lehet igazad van kedves első válaszoló, de nagyon ideges voltam. :-(
2013. jún. 16. 17:21
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
A lányod még fiatal és naiv, simán elhülyíthette egy nős férfi. Nem születik senki bölcsnek. A te dolgod az, hogy segítsd, nem az, hogy elítéld. A szobafogságot meg 19 évesen erős túlzásnak érzem. Nem bébi már a kisasszony. Amúgy meg ha semmi nemi érintkezés nem volt köztük, akkor nem tudom, mire vagy úgy begerjedve.
2013. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel csak azt éred el, hogy még kevésbe fog akármit is elmondani. Ideges vagy, érhető, de ülj le vele beszélgetni
2013. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
57%

"semmi nemi érintkezés de ezen kivül bármi."


És abban mi a kivetnivaló? A beszélgetés, közös időtöltés ördögtől való dolog? Ugyan már. Két felnőtt emberről van szó. Anyuka elég forrófejű.

2013. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!