Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Kétségbe...

Ti mit tennétek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 éve külföldön élek. a párom otthon van ( nő vagyok) kb 3-4 havonta látjuk egymást. De egyre jobban érzem hogy nincs már az a tűz ami régen volt. ( 3 éve vagyunk eggyütt) Ő nem hajlandó kijönni ide,azaz mindig mondja hogy jó igen jönni akar stb. megígérte hogy kijön nyáron és keres munkát,megtanulja a nyelvet. erre kérdezem tőle Olaszul hogy hogy vagy? erre ő nem tud válaszolni. az alapokat nem tudja. már rég mondja hogy ki jön. ő nem akar jönni,én nem fogok haza menni a nyomorba. Szerintetek így van értelme együtt lenni? én nem érzem már a tüzet,lehet a távolság nem tudom de nekem ez így nem jó.. 3-4 havonta látni egymást. jó mindennap beszélünk,de mégsem ugyanaz. szerintetek van így értelme? tudom nekem kell eldönteni,de hadi lábon állok nagyon :( köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 16. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3-4 havonta???? Miert nem talalkoztok gyakrabban? Persze, hogy igy eltunik a tuz, nincsenek kozos programjaitok, nincs, ami osszetartson most.
2013. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
A leírásod alapján az jön le, hogy megerősítészt vársz, hogy szakíthass vele...kimondtad, nem jó, nincs meg a tűz, nem egyek a céljaitok, tulajdonképpen semmi sem tart már össze titeket csak a megszokás, nem, így nincs értelme!
2013. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

mert neked is a pénz a fontosabb, ahelyett h azzal lennél akit szeretsz... és tőle várod el,h a te kedved szerint tegyen....

kényelmes p!csa vagy az az igazság, és jobban örülnél ha olyan fickó lenne veled, aki ott van külföldön...

szánalmas vagy

2013. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Ha szeretem, hazajövök a "nyomorba" Ha nem szeretem, szakítok vele, és merülök idegenben lelki-nyomorba.

Nincs az a tűz, ami ne égetné szét az évekig tartó kapcsolatot, annak elég hamar át kell menni görögtűzbe.

2013. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
3-as, te meg hülye pic$a vagy. Az jobb?
2013. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
félre értettetek. szeretem őt,de már nincs az a hatalmas szerelem. és miért jöttem ki? nem azért mert kényelmes pic$a vagyok,keményen megdolgozom a pénzért,és minden centet félre teszek.mert azért nem mindegy hogy havi 2500 EU-t keresek,vagy 70E ft-ot.. szeretném ha együtt lennénk,de miért pont Mo-n? itt jobb az élet.. jobb a munka lehetőség,több a pénz,itt van a tengerpart stb..
2013. jún. 17. 00:56
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Uhh... Ilyen valaszokat....... Miert fikazza mindenki a kerdezot? Egy kenyelmes pi.csa azert mert nem megy haza nyomorogni a parjahoz biztos nem is szereti meg ilyenek.....

HA A PARJA SZERETNE OT, MEGFOGNA MAGAT ES KIMENNE HOZZA KULFOLDRE!!! Ha ott van lehetoseg normalisan keresni, tegye tonkre az eletet azzal hogy itthon 3 muszakba sem keres 80 ezernel tobbet,de HALA ISTENNEK a szerencsetlenkedo ferje ott van vele, aki elszurja a lehetosegeket? Ha ilyen hulye a ferje akkor maradjon csak otthon... Szerintem hagyd ott a fenebe, ha akarna toled valamit mar reg ki ment volna utannad. Bocs az ekezetekert

2013. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs most olvasom hogy nem ferjed hanem parod:):)
2013. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne kényelmes p.csa, csak azért mert külföldön dolgozik? Legalább feltalálja magát, és tesz azért hogy jobban éljen. Még csak nem is a férje, hanem csak a párja...lehet hazajönne aztán később szétmennek,aztán bánhatja hogy nem maradt kint. Nekem inkább a párja tűnik kényelmesnek..

Kérdező,szerintem ne add fel a munkát, itthon nagyon nehéz, tényleg kár hazajönni 80 ezer ft-ért gürizni!

2013. jún. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

tényleg nem azért jöttem ki hogy kényelmes legyek. ugyan annyit dolgozok mintha otthon lennék,csak nem 70E-ért.. párom is dolgozik,de ő sajnos keveset.. (80) és ezen én is gondolkodtam hogy vajon miért nem akar kijönni?? 1 hónap alatt megtanulhatta volna az Olasz nyelvet,legalább a minimumot ha megkérdezik hogy hívnak tudjon rá válaszolni.. de lesz*rja :( állandóan írja h szeret,hiányzok neki,alig várja hogy lásson. de akkor miért nem jön ki???? ha kijönne rögtön lenne munka. és nem kis pénzért. én azért jöttem ki hogy félre tudjak tenni a későbbiekre. gyerek,házasság,saját ház,stb stb stb. nem egy nőnek kellene ezeket megteremteni igaz,de ha igazi férfi lenne akkor kijönne..... nem tudom mi legyen :( és még csak öregnek sem vagyok mondható,sőt nagyon fiatal vagyok,épp hogycsak leesett a fenekemről a tojás héj.ő pedig idősebb sokkal... fiatal vagyok,szép,csinos sokan megnéznek az utcán,a lelkemet kiköpöm és sajnos nem kapok érte semmit:( mást diktál a szívem és az agyam.. nehéz ez nagyon..

2013. jún. 17. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!