Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha egyedül megyek...

Az ciki ha egyedül megyek éjszakai Vidámparkba?

Figyelt kérdés
Senki nem jön el velem :S Nappal már voltam egyedül de olyan kínosan értem magam, este meg még rosszabb lesz gondolom. Tényleg senki nem jönne el, mit csináljak?
2013. jún. 17. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol van éjszakai vidámpark?
2013. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hétvégén éjszaka is nyitva van a vidámpark
2013. jún. 17. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne ciki?

Én sokszor voltam egyedül színházban, múzeumban, moziban, koncerten...

Sőt, elutaztam egyedül USÁba körutazásra, ott is mentem ezer vidámparkba is. Sosem voltam ténylegesen egyedül, mert ott helyben mindig találtam társaságot, de nem jött velem konkrétan senki. Tök jó volt.

Idén is egyedül fogok utazni.

2013. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem megy el veled senki?
2013. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem engedik el őket
2013. jún. 17. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezen. Gondolkoztam hogy ciki elmenni. Én is voltam egyedül is és ciki volt nappal is hogy nincs akihez odafussam akinek odaadjam a cuccom akivel nevessek stb.. De ha gondolod megetünk egyútt és akkor nem ciki annyira te mikre szeretsz felülni?
2013. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D júj de örülök neked :D Én felülök mindenre :) Írok privit :)
2013. jún. 30. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod jöhetnél majd velünk is, mi (én+bnőm) megyünk augusztus végén éjszakai vidámparkba :)
2013. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!