Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy két gyerekes nő...

Mit tehet egy két gyerekes nő ha csalja a férje? Válás szóba sem jöhet.

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 19:39
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Függsz tőle anyagilag?

Amúgy meg, ha válás semmiképp sem...ülj le vele, beszéljétek meg, hogy te is ismerkedhetsz másokkal. Kecske is jól lakik, káposzta is megmarad.

2013. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetöség van:


1. Elválik - ez szerinted nem jöhet szóba


2. Eltüri, hogy megalázzák.

2013. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Válaszut elé állitanám.

Megkérdezném, hogy mi az oka, miért kell neki más.

2013. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Tagadja a végtelenségig. Többször telefonáltam a munkahelyére ahol azt mondták aznap nem dolgozott. Kiszívott nyakkal jött egyszer haza és azt mondta, hogy a táska megnyomta.
2013. jún. 17. 19:51
 5/50 anonim ***** válasza:
különköltözés sem jöhet szóba??
2013. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

Válás szóba sem jöhet,mit tehetsz?.:


SEMMIT,vagy esetleg megvonod tőle a nemi életet,az elég rossz szokott nekik lenni....legalábbis,ha veled a legjobb.

2013. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Válás a gyerekek miatt nem jöhet szóba. Házaséletünk gyakorlatilag nincs.
2013. jún. 17. 20:01
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyerekként nőttem fel akinek az anyja így gondolkodott. 17 éves koromban már én könyörögtem, hogy hagyja ott apámat, nem fogok haragudni, de nem tette meg. Sajnálom a gyerekeket és téged is. Ha nem jöhet szóba válás, akkor aláznak tovább. Te megkeseredsz, a kapcsolatotok halad a szakadék felé, és ha kíméletből sem lép le a férjed, akkor olyan családi mintát mutattok a gyerekeknek, amit felnőtt életükig nem hevernek ki. Ne legyél gyáva! Azzal többet ártasz! N29
2013. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
De ha a szülei együtt boldogtalanok a gyereknek az ROSSZABB mint a válás!! Saját tapasztalatom hogy nekem jobb volt, hogy külön voltak a szüleim, hasonló indokból.......
2013. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
66%

Te nem vagy hajlandó elválni, sem szexuális életet élni, és addig kergeted, amíg keres magának egy nőt, aki boldoggá teszi, aztán még neked áll feljebb.


Féltékenykedsz és hisztizel, és az önzéseddel tönkretszel három életet (amelyből kettő megbocsáthatatlan bűn: a gyerekeid életének tönkretétele. Ne hidd, és ne is képzeld, hogy egy kisgyerek nem jegyez meg bármit is: a legkisebb is leveszi a szülei érzelmi állapotát és beleivódik, jó mélyen. Pszichiáter legyen a talpán, aki kicsellózza belőle később).


Azért csal a férjed, mert nem boldog melletted, és leginkább a te hibád.


A válás mindig szóba jöhet. Előbb-utóbb neki is eszébe fog jutni.

2013. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!