Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes lenne ha saját kezű...

Gyerekes lenne ha saját kezű ajándékot adnék anyák napjára?

Figyelt kérdés
17évesen
2013. máj. 2. 14:39
 1/9 A kérdező kommentje:
persze veszek mellé még valamit de valami sajátkezű kártya vagy hasonló dolgokra gondoltam még képekkel vagy ilyesmi
2013. máj. 2. 14:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. Többet foglalkozol vele, mintha megvennéd.
2013. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem gyerekes,sőt sokkal jobb,mintha csak vennél valamit.(Egy Anyának 50 évesen is a kicsi gyermeke leszel,és aggódik érted.)
2013. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én 20 éves vagyok és anya mindig azt várja, hogy fessek valamit. A vásárolt ajándéknak nem is örül
2013. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Gyerekes lenne, ha a sajat kezemet adnam anyak napjara?
2013. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Szia,


Szerintem egyáltalán nem gyerekes. Én egy ideje rendszeresen kézzel készített ajándékokat adok a családnak, ismerősöknek. Legutóbb süthető gyurmából csináltam egy cuki kis pingvint. Szerintem aranyos, akinek nem tetszik az semmilyen ajándékot nem érdemel szerintem.


23/N

2013. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen is csak ilyesmit adok neki, sőt, nem is saját készítésű, csak viszonylag kreatív ötlet. Nektek leírom, mert úgyse olvassa el :D Szóval reggelente mindig beviszi neki valaki a kávéját a szokásos bögréjében. Most én fogom bevinni óvatosan, szalaggal, masnival átkötve, de nem kávé lesz benne, hanem csomagolt tejkaramellával fogom megtölteni :3 Az a legeslegkedvencebb édessége. Gondolom meg fog lepődni :)) Utána persze a kávét is beviszem neki. :D
2013. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 60 évesen adnád, akkor sem volna az.


Nagyon egyedi, kedves és szívhez szóló tud lenni az ilyen ajándék és biztosan nagyobb becsben tartja az, aki kapta, mintha egy "na mivel tudjuk az idén le az anyák napját"-egyen-bazári vackot kapott volna.

2013. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Úristen!!!!!!!!!!!!!! Dehogyis. Annak csak örülni fog az anyukád.
2013. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!