Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engednek a szüleim...

Miért nem engednek a szüleim sehova?

Figyelt kérdés
Nem szoktam bulizni járni, sőt, egyáltalán nem is vagyok az a bulizós típus. Nem iszok alkoholt, soha nem ittam annyit hogy részeg legyek. Mindig időben hazaértem ha mondták. Nem is cigizek meg hasonlók. És mégsem engednek sehova. Télen barátokkal egy kisebb csoportban kimennénk Bécsbe egy napra. És oda sem engednek. Pedig nem nagyon megyek el otthonról :D elég ritkán,s mindig mondják menjek már,mindegy hogy hova csak menjek..és mikor mehetnék, akkor meg nem engednek..nem ééértem.
2012. okt. 14. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
MEnnyi idös vagy?
2012. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 éves lány
2012. okt. 14. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kisebb lépésekben kellene haladni. Nem jársz sehová, aztán rögtön Bécsbe akarsz menni felügyelet nélkül. Én is húznám a szám a szüleid helyében.
2012. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!