Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy a párom azzal...

Normális hogy a párom azzal spórol hogy nem hív fel?

Figyelt kérdés

A kérdés önmagában biztosan fura!

Külföldön dolgozik, kettő havonta jön haza, 1 hétre, vagy van mikor havonta 2 napra, na és ugye mi szeretjük egymást, de elkezdett spórolni hogy nem tölti fel 10 euróval a telefonját mert az drága, pedig ő is csak 30 forintért hív! Na de a cigizés egy dobozzal, 5 euró! Számomra ez furcsa hogy az fontosabb, de nem probléma de akkor miért nem lehet mindkettőt?


2013. jún. 18. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van otthon internetetek? Ha igen, akkor vegyetek két Voip telefont, és konfiguráljátok be, hogy egymást elérjétek rajta. Én így hívom a külföldi rokonaimat, teljesen ingyen.
2013. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Skype?


egyébként szerintem ez durva,cigire telik,téged hivni nem.

Én ebből nem gondolnék sok jóra.

2013. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg akár normális is lehet. Én se vagyok nagy telefonálós. Szeretem a párom, de egy külföldi munka esetén nem biztos, hogy mindennap felhívnám. És azt se várnám el, hogy ő keressen. Számomra ez nem fejezi ki a szertetet és az odafigyelést.
2013. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy inkább cigire költ, mint arra, hogy a szerelme hangját hallja, vele pár szót váltson, elgondolkodtató...
2013. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok telefonálgatós, de az egyik gyerekem igen, nekik havi 8 euró a díj (ebben egymást ingyen hívjuk országon belül), mégis folyton töltögethetem, mert csak ennek odaszólok, hogy a skype előtt vagyok, csak annak jelzem ezt vagy azt... Úgyhogy a telefonálgatás nálunk is meg lesz szabályozva.
2013. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem tűnik normálisnak, főleg ha te igányelnád a beszélgetést, és ennek ellenére inkább erről mondd le, mint a rohadt cigijéről... azért itt a fontossági sorrenddel van a gond leginkább.
2013. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom itthon dolgozik, de csak 3 naponta találkozunk, de így is minden este felhívom, vagy ő engem. Ha nem történt sok minden még akkor is. Ez nem csak az én hülyeségem, ő kérte!! A havidíjunk fix lebeszélhető, de direkt így választottunk előfizetést. Mi is spórolhatnánk ezen, de nem tesszük, mert hiányzunk egymásnak!
2013. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha cigire sem költene akkor érteném, de így nem normális.
2013. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Skypeon milyen gyakran beszéltek? van neki is net és laptop?
2013. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Van neki, és csak szombaton beszélünk!

Van facebook is, és azt is kezdi hanyagolni, szóval igen itt nem csak a spóroláson van a hangsúly, hanem lehet velem van baja, bár erre nem is gondoltam.

a facebookozás úgy zajlott, hogy munka előtt és után írt, de most már az is kezd el laposodni, ennyiben hogy "szia szerelmem most értem haza/ megyek dolgozni millió csók szeretlek" ennél jóval többet ért.

2013. jún. 18. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!