Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki Hajdúböszörményben az...

Ki Hajdúböszörményben az anyakönyvvezető és hova kell fordulni anyakönyvi ügyekkel?

Figyelt kérdés
A nevemet akarom megváltoztatni, de az interneten semmit nem találtam. Az okmányirodába vagy hova kellene ilyenkor fordulni?
2013. jún. 18. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly volt az esküvőnk.A nevét meg nem mondom.Bemész a nagy ajtón és nem az okmányiroda fele mész hanem a másik irányba.A saroknál igen az első ajtó.26-os talán.Ott ki is van írva,hogy anyakönyvvezető.Szolnokiné talán.Ha be is akartok jelentkezni akkor mindketten menjetek.Kérdezhetsz nyugodtan! :)
2013. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írta az első a területileg illetékes anyakönyvvezetőhöz kell fordulni az ad nyomtaványt és azt a belügyminiszternek címezve kell névváltoztatási kérelmet beadni, egy név én úgy tudom 10 ezer Ft.
2013. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Készülj fel, elég fanyar egy nő...

Esküvőkön mézes-mázos, na de ha valami mást kell nála intézni...

2013. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy csak annyi, hogy bekopogok vagy várni kell? Ügyfélfogadás mettől meddig van?
2013. jún. 18. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a hivatal nyitva van, úgy van ügyfélfogadás ott is (szerintem). Mi mikor voltunk, akkor sokat vártunk az iroda ajtaja előtt, majd bekopogtam és elküdött a fenébe minket, azzal, hogy nem látom, hogy mennyi munkája van?!, hát nem láttam. Aztán legközelebbi alkalommal is így történt. Mi apasági nyilatkozat miatt mentünk hozzá. Következő próbálkozás alkalmával meg átirányíott minket máshová, hogy majd ott megcsinálják nekünk, na de kérdem én, miért nem mondta ezt akkor, mikor először zavart el minket. Egyébként ahová menni kellett, ott egy fiatal ügyintéző srác van/volt. Ott is vártunk egy kicsit, de pikk-pakk megvolt minden.

Remélem neked sokkal jobb tapasztalataid lesznek a városunk anyakönyvezetőjével kapcsolatban, mint nekünk volt.

2013. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!