Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nagyon zavar,...

Mit tegyek, nagyon zavar, hogy a férjem mindig a nőket bámulja az utcán. Minden férfi nézi a nőket a felesége jelenlétében is?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 15:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Örök visszatérő kérdés és egyértelműen nem a válasz. Mindenki meglátja azt, ami szép, de nem mindenki bámulja meg. Vet egy pillantást az ember a másikra, hogy: aha, jól néz ki. Ennyi.


Bámulni csak a tuskók bámulnak.

2013. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg neki,hogy neked ez rosszul esik,zavar. Ha szeret és tisztel,visszafogja magát.


Nyilván megnézi mindenki azt,ami a szemének kellemes. Elvégre hűséget fogadunk egy kapcsolatban és nem vakságot. Én is megnézem a helyes pasikat(mondjuk olyankor leginkább azt állapítom meg,hogy az enyém mennyivel jobb:D),párom szeme is biztos megakad egy-egy csinos lányon,de szerencsére sosem akkor,amikor ott sétálok mellette:). Ezt a párunk jelenlétében feltűnően művelni hatalmas tapintatlanság. Szerintem amelyik férfi nem tudja megállni,hogy ne bámulja a nőket a párja jelenlétében is,az nem tiszteli a nőjét.

Ez az én szerény véleményem.

22L

2013. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 feher.farkas@tihi válasza:
57%
en szerintem csak egy muveletlen bunko. mond meg neki mi faj s ha nem segit akkor valj elt tole. keress egy vizonto ferfit aki ert a szerelemhez es megtiszteli parjat. a legjobb pelda en vagyok: szep is. okos is. tisztelettudo. talpraesett. tehetseges. makacs. jokedvu......... ami csak kell egy nonek
2013. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem sosem bámulja a nőket a jelenlétemben. Ha látunk egy nagyon szép, csinos nőt, akkor azt együtt tárgyaljuk ki. Hisz nőként én magam is megnézem a szép nőket.
2013. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Szerintem is bunkóság. Nem vakságot fogad, de akkor sem kéne csinálnia, mert szarul esik mindenkinek.
2013. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem nézi a nőket. Kifejezetten nem bírja, ha valakinek ki van pakolva mindene. Kritikusabb, mint én. De előttem sem szerette ezeket a nőket. A nyári ruhák egy részét kifejezetten taszítónak találja. Engem meglepett, még én is megnézek egy szép női testet, ha úgy van tálalva, de neki ez nem tetszik. :) Külön eset :)
2013. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
1%

Nah most nem mindegy hogy mit jelent a bámulás.. mert van olyan nő aki mellet nem lehet úgy elmenni hogy nem fordulsz utána.. már csak egyszerű kíváncsiságból sem.

Szerintem pont az az álszentség ha valaki nem néz meg egy szép nőt. És ez öltözködéstől független..


Én akkor is megnézek nőket ha a barátnőm velem van.. őt nem zavarja.. és szerintem ez így van jól.

2013. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Szia!Igen minden férfi meg nézi a csajokat!De az nem megcsalás!!
2013. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem nézi meg a nőket ha velem van.Tiszteletlenségnek tartanám,de szerencsére nem volt még ilyen.
2013. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az enyém is megnézi sajnos, szerintem is nagy bunkóság és rosszul esik és mondtam már neki, hogy gusztustalan (ráadásul nekünk 2 gyerekünk is van és általában velünk vannak). Ha én a megbámult nő helyébe lennék és észrevenném biztos beszólnék, hogy mekkora tuskó paraszt és szégyelje magát! Ezt is mondtam már neki :O Tagadja amúgy, hogy megnézte de mindig észreveszem pedig nem figyelem csak nem veszi észre mennyire feltünő. Különben abban 1000%-ig biztos vagyok, hogy még akkor se csalna meg ha az a nő vetné rá magát és könyörögne neki. Mondjuk ez nem mindegy. De a bámulás....az gáz nagyon. :(
2013. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!