Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 69 éves férfi, szívinfarktus...

69 éves férfi, szívinfarktus utáni merevedési zavar természetes?

Figyelt kérdés
El is fogadom, hogy nincs merevedés, és semmi módon nem elégülök ki, a baj az, hogy már idegileg kikészülök, mert éjjel-nappal felfokozott izgalmi állapotot érzek. Páromat is kikészitem, pedig mindenben segit, de ezt nem tudjuk megoldani. Adjatok tanácsot, hová forduljak.
2013. jún. 17. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen természetes, a korral és a betegségekkel is együtt jár.

A szervi panaszokon ürológus, a lelkieken pedig pszichológus vagy szexuálterapeuta tud segíteni (és általában tudnak, menj el hozzájuk!!)

2013. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
EZeknek a tuneteknek az oka nem lett megszuntetve, ezert nincs merevedes sem, hiszen a verrendszernek az elvaltozasa az okozo, de ezt kideritettek?
2013. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érszűkület, elégtelen vérellátás, vagy olyan gyógyszerek adagolása, amik lecsökkentik nagynon a vérnyomást, egy jó kardiológus kellene ehhez, és el kell mondani a problémát, hogy tudja, mit keressen.

A merevedési zavar az esetek nagy többségében szív és érrendszeri gondra vezethető vissza, a szívbetegségek előszobája.

2013. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de mondjátok meg, hogy akkor miért vagyok állandó stresszben (felfokozott nemi vágy)? Tudomásulvenném, hogy megöregedtem, beteg vagyok, nincs tovább szex? De akkor miért nem hagy békén a kivánság?
2013. jún. 17. 10:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló: Elsőfali infarktusom volt, előzőleg 3x volt szívkatéterezésem. Ezért nem értem, hogy miért nem nyugszom le.
2013. jún. 17. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem egy mai "gyerek" vagyok.Jobban átérzem a problémát,mint egy olyan akinek nincsenek ilyen gondjai .Valóban összefügghet ez a vérellátással is .vannak már vérnyomás csökkentők,amelyek nem zavarnak be már.A kielégülés utáni vágy ugyan meg is marad,mert annak semmi

köze az érrendszeri betegségekhez.Amihez fiatalon kevés

idő is elég volt,ahhoz bizony már ebben a korban a többszöröse kell.Tudom én ezt már magamról is .Persze

sok-sok türelem is .Már nem kell nekünk bizonyitani,hogy

pillanatok alatt fittek vagyunk .A nagy akarás tök ellenkezőjére forditja az egészet.Ahogy sok fiatal fiunál is van,a nagy akarás ,megfelelés miatt nem jön létre a merevedés,vagy pillanatok alatt meg is szűnik .

A kielégülés bizony még a prosztatának is nagyon jót tenne

ez a leghatásosabb módja a p.rák elkerülésének .Nem tudnak megtelepedni a rákos sejtek.Mondják az urológus dokik.Elhiszem mit érzel a pároddal szemben is .Ez egy újabb traumát idéz neked elő .Probáltalak lelkileg is megnyugtatni,bízva abban megoldódik ez a problémád is

2013. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérlek engedd meg, hogy tegezzelek, idősebb vagy, mint én:)

Nem a heréiddel van gond, a tesztoszterontermelésed nem állt le, a hormonrendszered működik, csak egy másik egységnél lehet probléma. A nemiszervek nagyon magas vérellátottságú szervek, de ez a probléma még mindig a kardiológus tartozik, szinte biztos, hogy a terület vérellátottsága nem kielégítő.

Sokan javasolják ilyenkor a viagrát, mivel tágítja az ereket és fokozza a vérbőséget, de infarktus után szerintem érdemes lenne kutakodni tovább, nehogy valami végzetes történjen. Az soha nem tekinthető természetes állapotnak, hogy nem áll fel!

Kitartás!

2013. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Régebben is volt már merevedési problémám, de "megoldottuk" kielégültem. Ezzel rendben volt minden. De most bármit teszünk, nem tudok kielégülni, és ez az őrületbe kerget. Állandóan "azon" jár az agyam, párom is mindent elkövet, és nem, nem, nem sikerül kielégülnöm. Lehet, hogy mások piti ügynek tartják, de higgyétek el, nagyon nehéz. Ha nem volt merevedésem, akkor is "megoldottuk" a kielégülést,.. eddig. Mostmár nincs...
2013. jún. 17. 10:55
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Bocs 7 es de kicsit helyesbíteném hozzászólásodat.

Sajnos a tesztoszteron termelés a herékben nagyon is leáll

Ez már a 21-22 életév után fokozatosan csökken .A szervezet

viszont hosszú időre elraktározza magának,és még a mellékvesék is termelnek keveset .Szívbetegeknek viagrát nem írnak fel,ez nagyon könnyen halált okozhat .

Nem véletlen orvosi vizsgálat után írja fel a doki.

2013. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Összegezve a kedves hozzászólásaitokat, és az én problémámat: Én nem bánom, ha soha többé nem lesz szexuális életem, merevedésem, csak múlna el rólam ez az őrült vágy, mert ez elviselhetetlen mindkettőnk részére. Belenyugodnék, nincs, ennyi. De akkor miért nem hagy nyugodni ez az érzés? Erre nincs valami gyógyszer?
2013. jún. 17. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!