Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23 éves férfi vagyok. Korábban...

23 éves férfi vagyok. Korábban 18-19 évesen szteroidokat használtam. Azóta észrevettem, hogy nem kívánom már a szexet, merevedésem alig van és nem elég ideig. Szinte abszolút nincs szexuális életem. A heréimet is kisebbnek érzem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem lecseszést várok, tudom, hogy nem kellet volna.

2013. jún. 15. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Hát egy türelmes barátnő talán segíthetne, akivel nem a teljesítmény számít, hanem egyelőre csak az előjátékot próbálnátok. Esetleg közben felnőtt filmet néztek. Nem hiszem, hogy erre gyógyszer lenne, de ha ajánlanának is, nem merném bevenni.


[link]


Esetleg ezeknek nézz utána. Mivel gyógynövény mind a kettő, bajod tuti nem lehet tőle.

2013. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

Itt

[link]


Ők foglalkoznak ilyen jellegű problémák kezelésével.

2013. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A szteroid miatt csökkent a saját hormontermelésed. Sajnos ez történik, ha az ember szteroidokat használ. Menj el urológiára, hátha tudnak vele vmit kezdeni....
2013. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Négy év alatt vissza kellett volna állnia a dolgoknak... Itt más is lehet, én elmennék orvoshoz. Lehet, hogy nem használ, de ártani biztosan nem árt: királydinnyekivonat.
2013. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
100%
Egy kicsit utánanéztem: van gyógyszeres kezelés arra, hogy a saját tesztoszteron termelésed gyorsabban helyreálljon, remélem Mo-on is (pl. antiösztrogének). Irány a szakorvos.
2013. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen szteroidokat használtál?

Hány milliseket, napi hány szemet, heti hányszor?

Ment mellé étrend kiegészítő, ha igen, akkor micsoda?

Van-volt-e valamilyen betegséged, ha igen mi?

2013. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Levezető kúra volt-e.
2013. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!