Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem fogyatékos, és...

A testvérem fogyatékos, és emiatt beszólnak a suliba meg az utcán is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyre durvább beszólásokat kapok.Ha valakivel összeveszek, akkor mindjárt a tesómmal kezd sértegetni. Pl. Anyádék használhattak volna gumit és akkor nem született volna 2 fogyatékos gyrekük..

és ezen mindenki röhög, és nem megalázva érzem magam.

Vagy csak ha anyukámmal és a tesómmal megyek az utcán,akkor is.A barátnőim sem jönnek át soha, ha áthívom őket,akkor azzal jönnek, hogy menjek át én, vagy menjünk el a városba.

Mit csináljak ellene?

Hogy mondjam meg anyukámnak, hogy ne hozza sehovase a tesómat, mert piszkálnak miatta?



2013. jún. 18. 19:01
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
*annyira szőrnyű ez a lelki terror. Itthon csak sírok miatta. 14/L
2013. jún. 18. 19:02
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

Mert éretlenek még. Én nem tagadnám meg a helyedben a testvéremet! A környezeted meg változni fog, hidd el, csak kitartás!

Nagyon látszik a tesódon?

2013. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Faluban élsz, vagy honnan tudják az osztálytársaid? Azok nem igazi barátnők,majd idővel találsz azokat is.

Ne szégyelld inkább legyél büszke anyukádra, hogy nem intézetbe rakta.

2013. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem megoldás, hogy dugjátok el a fogyatékos testvéredet. Az a viselkedés, amivel azok a gyerekek hozzáállnak a testvéredhez primitív, szégyelljék ők magukat! Ettől sokkal különb emberek sokasága van még, ne hagyatkozz arra, hogy pont te körülötted idióta csúfolódók élnek.
2013. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Azért szólnak be, mert éretlen kis gyökerek még. Normális ember ilyen nem tesz, majd szégyelni fogják később h milyen tudatlanok és ostobák voltak. Ne a tesódat szégyeld és tagadd le, hanem az állítólagos barátaidat
2013. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Súlyos értelmi fogyatékos, kancsal, nem egy "szép látvány" ,nagyon vékony és tolókocsiban ül,mert járni sem tud..
2013. jún. 18. 19:08
 7/37 anonim ***** válasza:
83%
Egy pár év múlva jobb lesz, de ilyen fiatalon még nagyon buták. Szerintem próbálj meg egy kicsit tűrni, gondolom milyen nehéz lehet.
2013. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
A legnagyobb szemétségek közé tartozik, ha valakit (testi vagy szellemi) fogyatékossága miatt csúfolnak. Aki ennyire tapló, annak szerintem kijár egy jól irányzott öklös a nózijára. Sajnos jobb ötletem nincs. Ja, és ezek a férgek nem a barátnőid, csak a pontosság kedvéért...
2013. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
Sajnalom a helyzetedet. A testvered semmikepp ne szegyelld, semmirol nem tehet szegeny!
2013. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%
f@szért kell lepontozni mindig, idióták
2013. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!