Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak Anyuval? Tisztár...

Mit csináljak Anyuval? Tisztára besértődött.

Figyelt kérdés

Anyu időnként elmegy, és vesz nekem valamit, jó drágán. Általában ezek a dolgok egyáltalán nem tetszenek nekem. Tegnap meglepett egy szandállal, amit én soha az életben nem vettem volna meg(ráadásul bőr, amit nem hordok, vega is vagyok..). Látom 20 000Ft volt. Teljesen kiakadtam, én soha nem vennék magamnak ennyiért cipőt, ráadásul mondom, egyáltalán nem tetszik. 18 éves létemre, pedig szeretném én kiválasztani a cuccaimat. Már 10000 alkalommal magyaráztam ezt neki, szépen is, kiabálva is, de ezt csinálja! Ma visszavittem, de pénzt nem adnak vissza, csak ajándékkártyára tudtam beváltani, ezt pedig letettem az asztalára. Megtalálta és azóta halál csönd van a házban.

Tegnap elkezdte, hogy ő csóró gyerek volt, sosem kapott ilyeneket..de én nem akarok ilyeneket!! Meg mondta hogy mindent meg akar adni nekem..de akkor miért nem azt vesszük legalább ami nekem tetszik? Ha látom hogy drágán vett valamit nekem fölöslegesen csak szorongok és rossz kedvem lesz. De ezt nem érti meg!!!


2013. jún. 18. 21:07
 1/7 anonim válasza:
70%
üdv szerintem vegyél neki valami olyat ami tudod hogy neki tetszik és legyen egy kicsit drága vagyis amennyi neked belefér :).
2013. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát marhára sajnállak!
2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam. Tudom hogy ő jót akar, de ez nem az!

Nem vagyunk mi egyáltalán olyan gazdagok hogy ilyeneket vegyünk

2013. jún. 18. 21:15
 4/7 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy ha legközelebb venni akar neked valamit, akkor vigyen téged is és engedje hogy te válassz. Akkor nem lehet belőle probléma, hogy tőle kaptad, és olyat, ami neked is bejön.
2013. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az lenne a normális. De már annyiszor mondtam neki. Ezért ilyen kétségbeejtő..
2013. jún. 18. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan arra gondoltam, mint az első válaszadó. vegyél neki te is valamit ami neki nem tetszik:) vagy kérj tőle bocsánatot és mégegyszer mond meg neki hogy inkább adja oda a pénzt :D
2013. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó, azt sikernek könyvelné el,és újra és újra ez lenne. És nem is akarok bocsánatot kérni, mert újra megtenném. Hátha így jobban eljut hozzá, hogy TÉNYLEG ne csinálja.
2013. jún. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!